Kapuściska 19.09Informujemy, że w związku z kolejnym etapem prac remontowych na ulicy Wojska Polskiego zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek południowej jezdni Wojska Polskiego pomiędzy ulicami  K. K. Baczyńskiego / Chemiczną. Od pierwszych godzin rannych dnia 19.09 br. (środa) zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji autobusowej:

  • Linie nr 59 – wariant podstawowy nadal skrócony do przystanku Wojska Polskiego / Baczyńskiego. Wariant Błonie - Łęgnowo bez obsługi przystanku pn. Kapuściska, wariant Łęgnowo – Błonie zatrzymuje się na przystankach pn. Kapuściska i Wojska Polskiego / Baczyńskiego.
  • Linia nr 61 - wariant podstawowy nadal skrócony do przystanku Wojska Polskiego / Baczyńskiego. Warianty Rekinowa – Mokra zatrzymują się przystanku pn. Kapuściska (zlokalizowanym na ulicy Chemicznej za ulicą Wojska Polskiego), warianty Mokra – Rekinowa zatrzymują się na przystankach pn. Kapuściska i Wojska Polskiego / Baczyńskiego.
  • Linia nr 73 będzie zatrzymywała się na przystanku początkowo – końcowym pn. Kapuściska zlokalizowanym na ulicy Wojska Polskiego za ulicą Chemiczną. Linia ta wykona zawrotkę w kierunku Pod Skarpą zgodnie z przesłaną mapką (na wysokości skrzyżowania Wojska Polskiego / K. K. Baczyńskiego).
  • Linia nr 31N - warianty do Łoskonia zatrzymują się na przystanku pn. Kapuściska (zlokalizowanym na ulicy Chemicznej za ulicą Wojska Polskiego); warianty do Dworzec Leśne / Podkowa zatrzymują się na przystankach pn. Kapuściska i Wojska Polskiego / Baczyńskiego.
  • Przystanek pn. Wojska Polskiego / Baczyńskiego w kierunku ulicy Chemicznej zlokalizowany za skrzyżowaniem ulic: Wojska Polskiego – Baczyńskiego zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie. 
  • Przystanek pn. Wojska Polskiego / Łukasiewicza ulegnie likwidacji.