kapusciska zmiany11
Uprzejmie informujemy, że w związku z kolejnym etapem prac remontowych na ulicy Wojska Polskiego, zamknięty dla ruchu zostanie odcinek północnej jezdni Wojska Polskiego pomiędzy ulicami K. K. Baczyńskiego, a Chemiczną. W związku z tym, już od wczesnych godzin porannych dnia 09.08. br. (czwartek) zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji autobusowej i tak:

Linie nr 59 – wariant podstawowy nadal skrócony do przystanku Wojska Polskiego / Baczyńskiego. Wariant Błonie - Łęgnowo bez zmian, wariant Łęgnowo – Błonie zatrzymuje się na przystanku tymczasowym pn. Wojska Polskiego / Łukasiewicza - nie zatrzymuje się na przystankach Kapuściska i Wojska Polskiego / Baczyńskiego.

Linia nr 61 - wariant podstawowy nadal skrócony do przystanku Wojska Polskiego / Baczyńskiego. Warianty Rekinowa – Mokra bez zmian, warianty Mokra – Rekinowa zatrzymują się na przystanku tymczasowym pn. Wojska Polskiego / Łukasiewicza - nie zatrzymują się na przystankach Kapuściska i Wojska Polskiego / Baczyńskiego.

Linia nr 31N - warianty do Łoskonia bez zmian; warianty do Dworzec Leśne / Podkowa zatrzymują się na przystanku tymczasowym pn. Wojska Polskiego / Łukasiewicza - nie zatrzymują się Wojska Polskiego / Baczyńskiego.

Linia nr 73 będzie zatrzymywała się na tymczasowym przystanku początkowo – końcowym pn. Wojska Polskiego / Łukasiewicza zlokalizowanym na ulicy Wojska Polskiego za ulicą I. Łukasiewicza. Linia będzie zawracała w kierunku Pod Skarpą zgodnie z przesłaną mapką (na wysokości skrzyżowania Wojska Polskiego / Prezydenta Lecha Kaczyńskiego).

Linia nr ZaT7 - w kierunku węzła Szarych Szeregów będzie obsługiwała tymczasowy przystanek Wojska Polskiego / Łukasiewicza.

Linia nr ZaT8 - w kierunku węzła Szarych Szeregów będzie obsługiwała tymczasowy przystanek Wojska Polskiego / Łukasiewicza.

Dodatkowo informujemy, że od dnia 09.08.2018r. zostaną wprowadzone korekty w rozkładzie jazdy linii tramwajowej numer 4.

 

Załączniki:
Pobierz plik (kapusciska_zmianyv4.jpg)kapusciska_zmianyv4.jpg[ ]3549 kB