99 do Chmielnik
Od dzisiaj tj. 25.06. ponownie rusza w trasę podmiejska linia autobusowa nr 99. Połączy pl. Kościeleckich z Nową Wiesią Wielką.


Autobus linii nr 99 jeździ na trasie Plac-Kościeleckich – Stryszek – Brzoza – Chmielniki - Prądocin - Januszkowo - Nowa Wieś Wielka. Odjazdy z placu Kościeleckich zostały zaplanowane, co około półtorej godziny. Pierwszy autobus wyrusza o godzinie 09:30, a ostatni kurs z Chmielnik w stronę Bydgoszczy o godzinie 21:34.
Bilet jednorazowy na linię międzygminną kosztuje tyle samo, co bilet ważny w granicach administracyjnych Miasta Bydgoszczy: zwykły - 3,00 zł, a ulgowy - 1,50 zł. Dla Pasażerów korzystających regularnie z komunikacji międzygminnej jest atrakcyjna cena biletu sieciowego - okresowego (miesięczny lub 30-dniowy na strefę I i II: zwykły to, 120,00 zł., a ulgowy 60,00 zł.
Przypominamy, że po przejechaniu granicy stref taryfowych - bilety sieciowe, które kosztują zwykły 88 zł., a ulgowy 44 zł. są ważne tylko i wyłącznie w strefie I, która kończy się na przystanku Jana Pawła II / Wąbrzeska. Od wymienionego przystanku obowiązują bilety sieciowe za 120 i 60 złotych.

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących od dzisiaj wakacyjnych rozkładach jazdy i wszystkim życzymy udanego wypoczynku.