13 czerwcaUprzejmie informujemy, że w związku z realizacją kolejnego etapu prac remontowych na pętli Kapuściska zamknięte dla ruchu kołowego zostanie skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego / Chemiczna – wykonana została jezdnia serwisowa. Jednocześnie nastąpi otwarcie skrzyżowania ulic Wojska Polskiego / Baczyńskiego. Od pierwszych godzin rannych dnia 13.06 br. (środa) zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji autobusowej:

Linia nr 53 powróci na swoją standardową trasę.

Linie nr 59, 61 i ZaT zostaną skrócone do przystanku Wojska Polskiego / Baczyńskiego zlokalizowanego na północnej jezdni Wojska Polskiego. Wariant do Łęgnowa  (linia nr 59 ) i Mokrej (linia nr 61) nie ulegną zmianie. Linie tych wariantów będą zatrzymywały się na czasowo przeniesionym przystanku pn. Kapuściska jadąc  w kierunku węzła Szarych Szeregów.

Linia nr 73 będzie zatrzymywała się na tymczasowym przystanku początkowo – końcowym pn. Kapuściska zlokalizowanym na ulicy Wojska Polskiego przed ulicą  Baczyńskiego. Linia ta w kierunku Pod Skarpą zawraca na skrzyżowaniu Wojska Polskiego / Baczyńskiego.

Rozkłady jazdy 31N nie ulegną zmianie. Linia ta w kierunku węzła Szarych Szeregów będzie zatrzymywała się na czasowo przeniesionym przystanku pn. Kapuściska.

Wszystkie zmienione rozkłady jazdy dostępne są tutaj.