Eskulap zmiany
Uprzejmie informujemy, że od dnia 18.11.2017 r. (sobota) w związku z oddaniem do ruchu nowego układu drogowego na osiedlu Eskulapa, zmianie ulegną trasy przejazdu linii autobusowych nr 73 i 82. Dodatkowo na liniach autobusowych nr 81 i 69 zacznie funkcjonować nowy przystanek pn.: Matki Teresy z Kalkuty/Romanowskiej.

Ponadto 18 listopada zmianie ulegnie nazwa przystanku Twardzickiego/Powalisza na Twardzickiego/Przybory (zmiana dotyczy linii: 69, 75, 81, 82, 83, 89 i 32N). Linia nr 73 (do czasu wybudowania pętli docelowej – skrzyżowanie ulic Matki Teresy z Kalkuty / Pod Skarpą) od przystanku Matki Teresy z Kalkuty / Akademicka zostanie skierowana ulicami: Matki Teresy z Kalkuty, Z. Trybowskiego, Jasiniecką do przystanku Jasiniecka / Pod Skarpą.

Jednocześnie informujemy, że na linii nr 73 (w wybranych kursach) zostaną wprowadzone wjazdy tzw. kieszeniowe do pętli Mokra we wszystkie dni tygodnia. Wjazdy będą realizowane zarówno w kierunku pętli Kapuściska, jak również pętli Eskulapa.

Linia nr 82 od przystanku Pod Skarpą / Stamma zostanie skierowana ulicami: Jasiniecką, Z. Trybowskiego, Matki Teresy z Kalkuty do przystanku końcowego Matki Teresy z Kalkuty / Rydygiera.

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładami jazdy tutaj.