Utrudnienia
Na czas trwania zawodów: "Triathlon Polska" wprowadzimy zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.


Linia autobusowa nr 52 - wszystkie kursy do Myślęcinka i Podkowy (poza pierwszym do Podkowy o godzinie 05:10 i od godziny 17:15) będą realizowane do pętli Dworzec Bydgoszcz Leśna.

Linia autobusowa nr 93
- kursy do i z Niw będą realizowane trasą czasowo zmienioną - ulicą Modrzewiową, alejami Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Armii Krajowej.
Przystanki na trasie objazdowej:
*Armii Krajowej / Zamczysko (przystanek linii nr 52), Armii Krajowej / Zamczysko (przystanek PKS-u)
Przystanki wyłączone z obsługi pasażerskiej:
*Leśne kierunek Niwy, Modrzewiowa / Gdańska - w obydwu kierunkach, Las Gdański – w obydwu kierunkach, Myślęcinek – w obydwu kierunkach, Gdańska / Jeździecka – w obydwu kierunkach

Linia autobusowa nr 94 - zostanie zawieszona do godziny 18:00.

Linia autobusowa nr 100 - zostanie skierowana do pętli Dworzec Bydgoszcz Leśna z pominięciem przystanków: Czerkaska/Sułkowskiego, Gdańska/Czerkaska, Stadion Zawisza, Las Gdański, pętla Myślęcinek. Przystanki obowiązujące na trasie objazdowej: Sułkowskiego/Czerkaska, Leśne, Dworzec Bydgoszcz Leśna.

Zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych.
Do godziny 11:30 wszystkie linie tramwajowe będą kursowały bez zmian. Od godziny 11:30 do końca dnia linie tramwajowe kierowane będą na trasy czasowo zmienione.
Linie tramwajowe nr 1 i 10 zostaną skierowane do pętli Bielawy, linia tramwajowa nr 2 zostanie skierowana do pętli Rycerska.
Linia tramwajowa nr 0 zostanie zawieszona na cały dzień.