2017 03 15 kujawskie

Planowane jest zamknięcie ul.Nakielskiej dla ruchu tramwajowego w okresie od 01.04. do 15.04.. W związku z tym, czasowemu zawieszeniu ulegną kursy linią tramwajową nr 3, natomiast linia numer 5 zostanie czasowo wzmocniona. Linia nr 1 skierowana zostanie do pętli Rycerska.

Wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza - linia „ZaT1".

Bilety z linii tramwajowych nr 1 i 5 po przesiadce będą honorowane w autobusowej komunikacji zastępczej „Za T1" i odwrotnie.

Planowane jest również zamknięcie ul.Wojska Polskiego (na odcinku Wyżyny - r. Kujawskie) dla ruchu tramwajowego. W związku z tym,  kursowanie linii tramwajowych nr 2 i 9, ulegnie skróceniu do pętli Wyżyny.

Bilety z linii tramwajowych nr 2 i 9 po przesiadce będą honorowane na liniach autobusowych nr 53, 61, 66, 86, 79 i odwrotnie.

Wstrzymanie ruchu będzie spowodowane pracami remontowymi torowiska na odcinku tymczasowych przejazdów dla aut przez torowisko, które były wykonane na czas budowy wiaduktu na ulicy Wojska Polskiego.
W tym samym czasie zostaną przeprowadzone prace remontowe na torowisku przy ulicy Nakielskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Słoneczną spowodowane koniecznością wymiany zwrotnicy.

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia spowodowane remontami.


Wszystkie rozkłady jazdy dostępne są tutaj.