nowy podkład
W ramach ujednolicania wyglądu infrastruktury przystankowej rozpoczęliśmy prace związane z wymianą podkładów pod rozkłady jazdy tramwajów i autobusów.

Stare były mało estetyczne. Szczególnie rewers podkładu - pokryty białą farbą, bardzo szybko ulegał zabrudzeniu. W tej chwili dokonujemy ujednolicenia formatów i podkładów. Od strony pasażerów są wywieszone tradycyjne w wersji papierowej rozkłady jazdy. Rewers pokrywają zdjęcia tematyczne, czyli komunikacji miejskiej wykonane przez trzech lokalnych pasjonatów fotografii. Zdjęcia utrzymane są w pełnym kolorze lub sepii. W wiatach w kolorze błękitu, możemy podziwiać kolorowe zdjęcia bydgoskiego taboru. W brązowych zdjęcia wykonane w sepii. Na przystankach tramwajowych oglądamy zdjęcia tramwajów na autobusowych autobusów, ot taka konsekwencja.
W dniach od 14 do 17 listopada wymieniliśmy podkłady w ponad 32 miejscach m.in. na ulicy Adama Mickiewicza, Dworcu Głównym, czy ul. Marszałka Focha. W sumie wyznaczyliśmy 155 lokalizacji. Do końca roku wymienimy jeszcze 64 podkłady. Pozostałe ze 155 w pierwszym kwartale 2017 roku.
Jelcz