fot. Igor MarasUprzejmie informujemy, że od dnia 01.07.2016 r. wprowadzone zostaną minutowe przesunięcia wybranych kursów linii autobusowej nr 68.

Korekta rozkładu jazdy jest już dostępna na naszej stronie internetowej.

 

 

 

 

 

 

Zmiany na rondzie Toruńskim

Jednocześnie przypominamy, że w nocy z 29 na 30.06.2016 r. (ze środy na czwartek) nastąpi wprowadzenie ostatniej fazy tymczasowej organizacji ruchu na rondzie Toruńskim.

Zostaną otwarte dwa pasy ruchu na wprost od strony torowiska między rondem Fordońskim i rondem Toruńskim. Zamknięte będą dwa pasy ruchu od strony Babiej Wsi. Nie będzie możliwy wjazd w ul. Toruńską od strony ronda Toruńskiego oraz z kierunku mostu Pomorskiego (odcinek między rondem Toruńskim, a rondem Bernardyńskim).

W związku z powyższym od nocy z 29 na 30.06.2016 r. (noc ze środy na czwartek) autobusy linii nocnej 36N w kierunku pętli Lisia i Belma pomiędzy rondem Toruńskim a rondem Jagiellonów będą do odwołania kursowały trasą czasowo zmienioną przez Most Pomorski, rondo Fordońskie i ul. Jagiellońską.
W kierunku do Łęgnowa linia 36N będzie kursowała bez zmian.

Przystanek dla linii 36N na rondzie Toruńskim (kierunek Lisia/Belma) będzie czasowo przeniesiony na prawoskręt do Tesco, przed wjazd na Most Pomorski. Zawieszone dla linii 36N będzie funkcjonowanie przystanków: Toruńska / Żupy, Babia Wieś i Zbożowy Rynek – dotyczy tylko kierunku Lisia / Belma). Na trasie objazdu będą obowiązywały wszystkie przystanki.

Komunikacja zastępcza „Za T2" w obu kierunkach będzie funkcjonowała bez zmian. Autobusy linii zastępczej będą zawracały na tymczasowej zawrotce przed rondem Toruńskim.

Rozkłady jazdy linii 36N (na stałym odcinku trasy) i „Za T2" nie ulegają zmianie.