b 300 200 16777215 0   images stories obrazki komunikacja 80 mateusz machelUprzejmie informujemy, iż w uzgodnieniu z Miejskimi Zakładami Komunikacyjnymi wprowadzamy od 1 lipca br.  czasowo możliwość zakupu biletów jednorazowych w pojazdach u kierowców i motorniczych w ciągu całej doby na wszystkich przystankach autobusowych i tramwajowych usytuowanych przy Dworcu Głównym PKP.

Zmiana ma na celu poprawę dostępności biletów komunikacji miejskiej w związku z przebudową obiektów dworcowych i czasową likwidacją punktów handlowych prowadzących sprzedaż biletów komunikacji miejskiej.

Na pozostałych przystankach na terenie miasta zasady sprzedaży biletów jednorazowych przez prowadzących pojazd nie ulegają zmianom. Przypominamy, że w dni robocze przed godziną 19.00 bilety można nabyć w pojazdach tylko na przystankach początkowych i  innych odpowiednio oznaczonych, a po godzinie 19.00 na wszystkich przystankach. Bez ograniczeń można natomiast nabyć bilety na wszystkich przystankach w soboty, niedziele i święta.

Uwaga: Sprzedaż biletów prowadzona jest tylko za odliczoną gotówkę.