transportoid

Transportoid

jakdojade

jakDojade.pl Lite

W razie problemów z pobraniem, instalacją lub obsługą aplikacji proszę skorzystać z formularza wsparcia technicznego dostępnego tutaj.

 

Po wybraniu aplikacji nastąpi przekierowanie do sklepu Google Play, skąd można pobrać bezpłatnie wybraną aplikację. Jeśli przeglądasz stronę za pomocą komputera, na stronie Google Play wybierz ZAINSTALUJ i zaloguj się za pomocą konta Google jakie używasz na swoim telefonie. Instalacja nastąpi po połączeniu Twojego telefonu z Internetem poprzez Wi-Fi lub sieć telefonii komórkowej.
Połączenie internetowe wymagane jest na czas instalacji, pierwszego uruchomienia aplikacji (w celu pobrania bazy danych odjazdów), a następnie od czasu do czasu w celu aktualizacji danych. W razie problemów z dostępem do Internetu na telefonie proszę skontaktować się z najbliższym punktem obsługi swojego operatora sieci komórkowej. 
 
 
Do pobrania aplikacji ze sklepu Google Play wymagane jest posiadanie skonfigurowanego konta Google powiązanego z telefonem. Konta można sprawdzać oraz dodawać w telefonie w menu Ustawienia->Konta. Jeśli po wejściu w menu kont na ekranie telefonu nie wyświetla się żadna pozycja z ikonką Google (mała literka "g"), bądź po wejściu w podmenu Google nie widać żadnego adresu e-mail, należy dodać nowe konto Google. Przykładowy opis jak skonfigurować konto Google znajduję się TUTAJ