Remont na Bartodziejach

Przypominamy kierowcom, że trwa remont ulic na Bartodziejach. Zmotoryzowani, ulicami Bartosza Głowackiego i Kołobrzeską mogą się poruszać tylko w jednym kierunku do ul. Kijowskiej.

W tej chwili wykonawca remontu prowadzi prace na południowej części ulicy Bartosza Głowackiego i Kołobrzeskiej. Na przełomie lipca i sierpnia rozpocznie roboty drogowe na północnej części ulicy Kołobrzeskiej i ul. Bartosza Głowackiego. Ruch w dalszym ciągu będzie prowadzony jednokierunkowo. Samochody będą jeździły po wyremontowanej, południowej części jezdni. W związku z remontem jest także wyłączona z ruchu pętla autobusowa przy ul. Morskiej. W tym miejscu, wykonawca również prowadzi wymianę nawierzchni.
Na początku sierpnia zaczną się prace remontowe na ul. Unii Lubelskiej oraz Hetmańskiej. W najbliższym czasie, po podpisaniu umowy z wykonawcą na trzeci pakiet wymiany nawierzchni bydgoskich jezdni, prace rozpoczną się na ulicach: Fordońskiej, Bełzy, Nasypowej i Szubińskiej.
W tym roku już ułożyliśmy nowe nawierzchnie na ulicach: Nakielskiej od r. Grunwaldzkiego do Wrocławskiej, Mickiewicza (jezdnia północna) i Jana Pawła II. W ramach bieżącego utrzymania wyremontowaliśmy także nawierzchnię ul. Toruńskiej na odcinku od Filmowej do Kazimierza Wielkiego.