Chodnik-Nak
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w wielu miejscach w mieście, prowadzimy intensywne remonty chodników i nie tylko chodników.

Cześć robót zakończyliśmy m.in. przy ulicy Nakielskiej. Już wyremontowaliśmy odcinki chodników pomiędzy ulicami: Chłodną, a Wrzesińską. Obecnie prowadzimy wymianę nawierzchni duktu pieszego na odcinku od ulicy Wrzesińskiej do ulicy Czerwonego Krzyża (fot. wyżej).
Poza wymienioną ulicą, remont prowadzimy na ulicy 20 Stycznia. Kończymy układanie nowego trotuaru na odcinku od ulicy Zamoyskiego do Alei Adama Mickiewicza. Zakończyliśmy prace przy ulicy Zamoyskiego począwszy od ulicy Paderewskiego do ulicy 20 stycznia.

Bern

W trakcie remontu jest także chodnik przy ulicy Ludwika Waryńskiego na odcinku od ulicy 16 Pułku Ułanów do Zespołu Szkół nr 7.

Nie tylko chodniki

Zakończyliśmy także przebudowę skrzyżowania na ulicy Sierocej.

Bern

Odnawiamy schody przy ulicy Ułańskiej – roboty są w trakcie.

Bern

Dzisiaj tj. 25.o4. rozpoczniemy roboty przy ulicy Powstańców Wielkopolskich na wysokości numeru 42. W tym miejscu nie tylko przeprowadzimy odcinkowy remont chodnika, ale również przebudujemy przejście dla pieszych.
W ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego kontynuujemy odnawianie chodnika przy ulicy Krakowskiej.
Z kolei na Osowej Górze przy ulicy Wielorybiej, budujemy alejki parkowe wraz ustawieniem oświetlenia LED.

Kontynuujemy

Jednocześnie z naszymi remontami, firmy wyłonione w ramach przetargów, kontynuują pilotażowy program stabilizowania nawierzchni gruntowych płytami ażurowymi. Wstępny harmonogram zakłada poniższą kolejność:
• Włdysła Warneńczyka od 24.04.2019r.,
• Spadochroniarzy od 06.05.2019r.,
• Wincentego Pola od 06.05.2019r.,
• Laskowicka od 13.05.2019r.,
• Pelikanowa tzw. sięgacz od 20.05.2019r.

Bern