rower-222Pracujesz w firmie lub prowadzisz przedsiębiorstwo, którego pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem?

Chcesz zmotywować współpracowników do aktywności w drodze do pracy, a przy okazji zapewnić im dobrą zabawę z nutką rywalizacji? 
Koniecznie weź udział tej akcji!


Projekt „Do pracy jadę rowerem" to nowa emocjonująca rywalizacja rekreacyjno-sportowa dla firm zlokalizowanych na terenie Metropolii Bydgoszcz oraz ich pracowników.
Akcja trwa do 15 października.
Rywalizacja jest przeprowadzona za pomocą bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta.

rowe-2Firma, która chce przystąpić do zabawy, powinna wysłać zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nazwę, nip / krs, i adres firmy, nazwę która ma widnieć w aplikacji, dane kontaktowe do koordynatora, opcjonalnie przesłać logo/grafikę firmy).

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Zgłoszenie do pracy jadę rowerem".
Szczegóły w Regulaminie TUTAJ.

Żeby przystąpić do zabawy najpierw trzeba zgłosić firmę, dopiero później indywidualny uczestnik może zapisać się do niej z poziomu aplikacji.
Potem nie pozostaje nic innego jak kręcić kilometry dla siebie i swojej firmy i wygrywać fajne nagrody.

csm dopracy 36b480bcb3- Nie wahajcie się dołączyć do naszej rywalizacji, niezależnie od poziomu umiejętności czy kapryśnej pogody. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i promocję roweru jako podstawowego środka transportu! Warto bowiem podkreślić ogromne zalety dojazdów rowerem do pracy takie jak: oszczędność czasu i pieniędzy, pozytywny wpływ na nasze zdrowie i kondycję fizyczną, ograniczanie emisji spalin i hałasu, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, brak problemów z zapakowaniem auta, poprawiona koncentracja i produktywność pracowników, a także odkrywanie nowych ciekawych tras rowerowych i poznawanie najbliższego otoczenia – zachęca Tomasz Dobrowolski, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Bydgoszczy ds. projektu marki „Aktywne Miasta"

Obecnie na terenie Bydgoszczy wyznaczonych (oznakowanych) jest już 136 km dróg rowerowych.