jarmarko-1W sobotę, 19 listopada rozpoczyna się Bydgoski Jarmark Świąteczny. Zimowe wesołe miasteczko, zapach świątecznego grzańca i potraw, nastrojowa muzyka, atrakcje dla dzieci - to wszystko będzie czekać na Was na ulicy Mostowej, Starym Rynku i Placu Teatralnym.
Zmotoryzowanych zachęcamy do korzystania z nowych parkingów przy ul. Grudziądzkiej i Kujawskiej.

Jarmark rozpoczyna się w sobotę 19 listopada o godz. 13.00. Potrwa do 22 grudnia.
Wystawcy zapraszają codziennie od godz. 13.00 do 20.00 a w piątek i sobotę do 21. Zimowe miasteczko oferujące rozrywkę zostanie z nami nieco dłużej. Diabelski młyn, wenecka karuzela, kolejka świąteczna i labirynt będą czynne do 26 grudnia (poza Wigilią).
Atrakcje będą otwarte codziennie od godz. 11.00 do ostatniego wieczornego klienta.

Każdego dnia jarmarku zaplanowalno też koncerty i wydarzenia towarzyszące.

Park-1Wygodne parkowanie
Wszystkich zmotoryzowanych wybierających się na Jarmark zachęcamy do korzystania z nowego parkingu przy ul. Grudziądzkiej. W otwartej strefie SPP parkowanie po godz. 17.00 i w weekendy jest darmowe.

W tygodniu pierwsza godzina parkowania od 8.00 – 17.00 kosztuje zaledwie 3,80zł.

solskiego-6Chcesz zrobić świąteczne zakupy lub wybierasz się na Jarmark ?
Nowością w naszym mieście jest Parkingi Park&Ride przy ul. Kujawskiej.
To oszczędność paliwa i nerwów związanych z szukaniem wolnych miejsc parkingowych w pobliskim centrum handlowym lub w trakcie Jarmarku Światecznego

Korzystanie z systemu Park&Ride w weeekend wynosi tylko 3,80 zł za pierwszą godzinę. Parkując w tym miejscu możesz wybrać dalszy sposób podróży – pieszo lub tramwajem/ autobusem.
Wybierając to drugie jedziesz na bilecie za darmo.

Podobne parkingi znajdują się: na Czyżkówku, na skrzyżowaniu ul. Nad Torem – Grunwaldzkiej. (wjazd do Bydgoszczy od Koronowa) i w Myślęcinku – na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Rekreacyjnej (wjazd do Bydgoszczy od Osielska, Niemcza).