UWAGA zmiana organizacji ruchu

Informujemy, że 22.11.2017 r. (środa) rozpoczną się prace na ul. Jana Pawła II związane z montażem konstrukcji stalowej wiaduktu. W związku z tym, na ul. Jana Pawła II wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.


Na skrzyżowaniu ul. Glinki – Jana Pawła II zostanie wybudowane tymczasowe rondo. Wlot ul. Jana Pawła II od strony lotniska zawężony zostanie do jednego pasa ruchu o szerokości 4,5 m. Na ul. Karpackiej wygrodzony zostanie pasu ruchu do skrętu w lewo. Skręt w prawo będzie poprowadzony po istniejącej jezdni.
Na ul. Gliniki na odcinku objętym robotami drogowymi będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30km/h. Skręt w prawo z ul. Glinki w ul. Jana Pawła II będzie poprowadzony poza rondem.
Tymczasowa organizacja ruchu będzie zawierała 2 warianty wylotu w ul. Jana Pawła II w kierunku Ronda Toruńskiego.
Wprowadzenie pierwszego wariantu tymczasowej organizacji ruchu wykonawca prac zaplanował w terminie od: 22.11.2017r. do: 06.12.2017r. Wylot w ul. Jana Pawła II w kierunku Ronda Toruńskiego skierowany zostanie na jezdnię północną. Wyznaczony zostanie ruch dla każdego kierunku po jednym pasie ruchu. Ograniczenie prędkości do 40km/h.
Wprowadzenie drugiego wariantu tymczasowej organizacji ruchu zaplanowane zostało w terminie od: 07.12.2017 r. do: 22.12.2017 r. Wylot w ul. Jana Pawła II w kierunku Ronda Toruńskiego skierowany zostanie na jezdnię południową. Wyznaczony zostanie jeden pas ruchu w kierunku ul. Glinki oraz dwa pasy ruchu w kierunku Ronda Toruńskiego, dla każdego kierunku po jednym pasie ruchu. Ograniczenie prędkości do 40 km/h.
Za utrudnienia w ruchu spowodowane budową bardzo przepraszamy.