Mycie wiat
W trakcie prac związanych z myciem infrastruktury przystankowej jest firma Galeria Czystości z Piły. Przypominamy też o remoncie pętli autobusowej na ulicy Glinki.


Firma wygrała przetarg na mycie wiat przystankowych oraz siedzisk. Doprowadza całą infrastrukturę przystankową do porządku po zimie. Prace przebiegają sprawnie bez żadnych zakłóceń. My uzupełniamy brakujące rozkłady jazdy, wymieniamy zniszczone krzesełka. Firma jeszcze dwa razy w tym roku przeprowadzi gruntowne sprzątanie całej infrastruktury przystankowej, ostatnie jesienią tuż przed rozpoczęciem sezonu zimowego. W międzyczasie przystanki będą standardowo sprzątane i przeprowadzane dodatkowe mycie w sytuacjach awaryjnych. Roczny koszt myć to ponad 54 tysiące złotych.
Przypominamy również, że od 12 kwietnia rozpoczynamy remont pętli autobusowej przy ul. Glinki (na wysokości ul. Białogardzkiej). W związku z tym, linia autobusowa nr 79 skrócona zostanie do skrzyżowania Magnuszewska/Glinki, a linia 68 wydłużona do pętli Glinki BFM (dotyczy to kursów dotychczas skróconych do pętli Glinki).