Prace na rondzie Toruńskim
Uprzejmie informujemy, że z 29 na 30 czerwca 2016 (ze środy na czwartek) nastąpi wprowadzenie ostatniej fazy tymczasowej organizacji ruchu na rondzie Toruńskim.

Zostaną otwarte dwa pasy ruchu na wprost od strony torowiska między rondem Fordońskim i rondem Toruńskim. Zamkniętę będą dwa pasy ruchu od strony Babiej Wsi. Nie będzie możliwy wjazd w ul. Toruńską od strony ronda Toruńskiego oraz z kierunku mostu Pomorskiego (odcinek między rondem Toruńskim, a rondem Bernardyńskim).
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

1. Układanie bitumu2. Układanie bitumu3. Układanie bitumu

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

W związku z powyższym od nocy z 29 na 30.06.2016 r. (noc ze środy na czwartek) autobusy linii nocnej 36N w kierunku pętli Lisia i Belma pomiędzy rondem Toruńskim a rondem Jagiellonów będą do odwołania kursowały trasą czasowo zmienioną przez Most Pomorski, rondo Fordońskie i ul. Jagiellońską. W kierunku do Łęgnowa linia 36N będzie kursowała bez zmian.

Przystanek dla linii 36N na rondzie Toruńskim (kierunek Lisia/Belma) będzie czasowo przeniesiony na prawoskręt do Tesco, przed wjazd na Most Pomorski. Zawieszone dla linii 36N będzie funkcjonowanie przystanków: Toruńska / Żupy, Babia Wieś i Zbożowy Rynek – dotyczy tylko kierunku Lisia / Belma). Na trasie objazdu będą obowiązywały wszystkie przystanki.

Komunikacja zastępcza „Za T2" w obu kierunkach będzie funkcjonowała bez zmian. Autobusy linii zastępczej będą zawracały na tymczasowej zawrotce przed rondem Toruńskim.

Rozkłady jazdy linii 36N (na stałym odcinku trasy) i „Za T2" nie ulegają zmianie.