InwalidówW związku z informacjami które uzyskaliśmy od spółki Tramwaj Fordon – uprzejmie informujemy, że dalsze etapy budowy linii Tramwaju do Fordonu wymagają zamknięcia dla ruchu kołowego i pieszego przejazdu kolejowego na ul. Inwalidów przy skrzyżowaniu ulic Lewińskiego – Harcerska – Inwalidów. Powyższa zmiana w organizacji ruchu zostanie wprowadzona w dniu 18.09.2014r. i będzie obowiązywała do dnia 20.10.2014r.

W związku z powyższym na ten czas zostanie wprowadzona bezpłatna dodatkowa linia autobusowa kursująca po trasie ul. Inwalidów - Lewińskiego – Jasiniecka – Fordońska – Kamienna i na wysokości ul. Morskiej powrót w ul. Inwalidów.
Ruch kołowy przy skrzyżowaniu z ul. Harcerską, będzie mógł się odbywać jedynie w ciągu ul. Inwalidów – Lewińskiego na wprost w obu kierunkach oraz na ul. Harcerskiej. Od strony ul. Konduktorskiej, ul. Inwalidów będzie ulicą nieprzejezdną. Objazd będzie się odbywał ul. Kamienną a następnie ul. Inwalidów do skrzyżowania z ul. Harcerską.
Z uwagi na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pracowników obsługujących budowę prosimy o bezwzględne stosowanie się do nowego czasowego oznakowania w tym obszarze.
Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.