FordonskaInformujemy, że w godzinach porannych w dniu 19.09.2014r zostanie przełożony ruch kołowy z objazdu ulicami Wyścigowa – Startowa – Towarowa na jezdnię północną ul. Fordońskiej tj. w kierunku centrum. W ciągu ul. Startowej zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Ul. Startowa będzie nieprzejezdna na wysokości pętli tramwajowej z uwagi na prowadzone w tym rejonie prace związane z budową linii Tramwajowej do Fordonu.

Na jezdni południowej ul. Fordońskiej (w kierunku do Fordonu) ruch będzie się odbywał jednym pasem ruchu. Przedmiotowe utrudnienia na ul. Fordońskiej potrwają do dnia 26.10.2014r. Pozostałe zaś prace w tym rejonie mogą trwać do 30.11.2014r.
Jednocześnie informujemy, że w związku z przywróceniem od dnia 19.09.2014r. (piątek) ruchu kołowego na północną jezdnię ul. Fordońskiej, autobusy linii nr 65, 67, 69, 70, 74, 32N i 33N powrócą na trasy przebiegu wzdłuż ulicy Fordońskiej. Likwidacji ulegnie objazd poprzez ul. Startową oraz zlikwidowany zostanie tymczasowy przystanek dla ww. linii na ul. Startowej. Przywrócone zostanie funkcjonowanie przystanku Fordońska-Wyścigowa w kierunku ronda Fordońskiego. Z uwagi na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pracowników obsługujących budowę prosimy o bezwzględne stosowanie się do nowego czasowego oznakowania w tym obszarze.

Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.