Przegląd_przystanków_komunikacji_miejskiej.jpg

Informujemy, że w związku z wcześniejszym, niż pierwotnie zakładano, zakończeniem prac remontowych na rondzie Toruńskim, od dnia 13.08.2016r. tramwaje linii nr 2 i 6 powrócą  na swoją trasę przez Babią Wieś.

Ponadto od 13.08.2016r., w związku z zakończeniem prac torowych przy zajezdni tramwajowej na ul. Toruńskiej, uniemożliwiających kursowanie do Łęgnowa linii tramwajowych nr 6 i 9, przywrócone zostaje kursowanie tych linii. Jednocześnie likwidacji ulega funkcjonowanie linii zastępczej „Za T6” w relacji Łęgnowo – r. Jagiellonów. 

Przypominamy, że w dalszym ciągu, z uwagi na przebudowę ul. Chodkiewicza tramwaje linii nr 4 i 6 kursować będą trasami czasowo zmienionymi do pętli Las Gdański.

 

Informujemy również, że  od dnia 16.08.2016r., w związku z czasowym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Toruńskiej na wysokości zajezdni tramwajowej linie autobusowe nocne 31N oraz 36N kursować będą na trasach czasowo zmienionych.

Autobusy linii nr 31N w wybranych kursach nie będą realizować wjazdów kieszeniowych do Zajezdni Tramwajowej. Kursy odbywać się będą z pominięciem przystanków: Toruńska/Równa, Toruńska/Zajezdnia Tramwajowa.

Autobusy linii nr 36N  skierowane zostaną objazdem ulicami Kazimierza Wielkiego, Nowotoruńską, Kielecką. Pomijane przystanki: Toruńska / Kazimierza Wielkiego, Toruńska / Zajezdnia Tramwajowa, Toruńska/Równa i Toruńska/Kielecka. Autobusy tymczasowo zatrzymywać się będą na przystankach w kierunku Łęgnowa: Kazimierza Wielkiego/Toruńska, Nowotoruńska/Pl. 6-letniego, Kielecka/Smoleńska, Kielecka/Toruńska, kierunek Lisia, Belma: Kielecka / Smoleńska, Nowotoruńska / Kielecka. Przystanki zawieszone: Toruńska/Równa i Toruńska/Zajezdnia Tramwajowa.