W związku z ponownym wyłożeniem do wiadomości publicznej koncepcji „Przebudowy ulicy wraz z budową infrastruktury dla transportu publicznego w ul. Kolbego w Bydgoszczy”, serdecznie zapraszany do zapoznania się ze zmienioną koncepcją w dniach od: 30 marca do 13 kwietnia 2017r.

Zmiany w koncepcji dotyczą przede wszystkim wprowadzenia drogi serwisowej wraz z elementami uspokojenia ruchu, obsługującą nieruchomości oraz miejsca parkingowe położone po wschodniej stronie ulicy, wprowadzono dodatkowe przejścia dla pieszych oraz uzupełniono zjazdy indywidualne do posesji położonych po zachodniej stronie ul. Kolbego.

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 310 w dni robocze w godzinach pracy Zarządu Dróg.

Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej w postaci zamieszczonych poniżej plików w formacie pdf.

 

Uwagi do projektu można składać od 30 marca do 13 kwietnia 2017., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku uzasadnienia wniosku oraz podania wymaganych danych osobowych wraz z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na potrzeby prowadzenia procedury wyłożenia projektu do wiadomości publicznej. W celu ułatwienia składania wniosków poniżej zamieszczone zostały karty konsultacji – w formacie doc i pdf.

 

W związku z wnioskami mieszkańców oraz przedstawicieli Rady Osiedla Osowa Góra informujemy, że przedłużamy czas wyłożenia projektu pn: “Przebudowa ulicy wraz z budową infrastruktury dla transportu publicznego w ul. Kolbego w Bydgoszczy” do wiadomości publicznej, tj. z dnia 13.04.2017. do dnia 21.04.2017.