Aktualności drogowe

Czytaj więcej...
Jak poinformował nas wykonawca robót, poziom zaawansowania prac przy budowie ulicy Grunwaldzkiej, wymusza wprowadzenie kolejnej tymczasowej organizacji ruchu. I tak od 24.07. firma wykonawcza wprowadzi TOR na skrzyżowaniach: ul. Grunwaldzkiej z ul. M. Kolbego i ul. Skośną. Dotychczasowe skrzyżowania z sygnalizacją świetlną zostaną zastąpione przez tymczasowe ronda - tak, jak na załączonych niżej grafach.

Czytaj więcej...
Każdego dnia Bydgoszczanie obserwują fronty robót związanych z budową linii tramwajowej w ulicy Kujawskiej. Obecnie prace są prowadzone na wszystkich odcinkach realizowanej inwestycji. Ekipy budowlańców m.in. budują magistralę wodociągową.

Czytaj więcej...
Ogłosiliśmy przetarg na wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych. Realizację projektu zapoczątkowaliśmy w minionym roku. Z pewnością warto dodać, że dodatkowe oświetlenie wydatnie poprawia widoczność przechodnia nie tylko na pasach, ale przede wszystkim sprawia, że pieszy jest widoczny już w chwili zbliżania się do zebry.

Czytaj więcej...
Trwa budowa peronu wiedeńskiego przy Pl. Teatralnym na ulicy Focha. Przypominamy, że miejsce pracy ekip budowlańców można ominąć po obu stronach prowadzonych robót – tak, jak na załączonym niżej grafie.

Załączniki:
Pobierz plik (Focha_objazd.JPG)Focha_objazd.JPG[ ]62 kB

Strona 1 z 180