Remonty jezdni i chodników

Czytaj więcej...
Od 16.o3. w związku z zaawansowaniem prowadzonych na ulicy prac – wykonawca wprowadza, kolejną tymczasową organizację ruchu. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd dla pojazdów indywidualnych i komunikacji miejskiej prowadzi ulicami: Ametystową – Kasztelańską – Andersa – Wyzwolenia. Ruch pieszy wzdłuż ul. Bydgoskiej będzie zachowany.

W tym miejscu znajduje się Schemat objazdu.


My wprowadzimy korekty w trasach komunikacji miejskiej:

  • linie autobusowe nr 65; 81; 82; 33N i 75 będą kierowane objazdem ulicą Kasztelańską,
  • na odcinku od przystanku Wyzwolenia / Styki do przystanku Niepodległości (pętla) zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa o numerze 165,
  • bilety z linii numer 165 będą honorowane na liniach 65; 81; 82; 75 i odwrotnie.

Rozkłady jazdy dostępne są tutaj.


Czytaj więcej...
Remonty oraz przebudowy chodników. Prace rozpoczniemy jeszcze w tym miesiącu na osiedlach: Wilczak, Bielawy, Szwederowo i w Nowym Fordonie.

Czytaj więcej...
Trwa realizacja zadnienia pod nazwą: "Przebudowa ul. Bydgoskiej oraz remont fragmentów ulic w Bydgoszczy" w ramach zadania: "Rewitalizacja społeczno-gospodarcza Starego Fordonu-Etap I." Prace wchodzą w kolejny etap i tym samym wykonawca robót musi wprowadzić tymczasową organizację ruchu na ulicy Bydgoskiej. Zmiany obejmą odcinek ul. Bydgoskiej od ul. Frycza-Modrzewskiego do ul. Rynek. Roboty związane z demontażem krawężników rozpoczną się 04 marca.

Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że przebudowa płyty Starego Rynku weszła w kolejny etap i tak z początkiem lutego wykonawca rozpoczął prace przy przebudowie chodników.

Załączniki:
Pobierz plik (TOR_Etap 1_rys 1z2.pdf)TOR_Etap 1_rys 1z2.pdf[ ]1085 kB
Pobierz plik (TOR_Etap 2_rys 1z2.pdf)TOR_Etap 2_rys 1z2.pdf[ ]1061 kB
Pobierz plik (TOR_Etap 3_rys 2z2.pdf)TOR_Etap 3_rys 2z2.pdf[ ]881 kB

Strona 1 z 6