Linie Turystyczne

Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że od dnia 09.06.2018 r. (sobota) na okres wakacji w dni wolne ponownie uruchamiamy linie turystyczne o numerach: 0; 100 i 102.
Szczegóły:

  • linia nr 0 w relacji Bałtycka – Las Gdański,
  • linia nr 100 w relacji plac Kościeleckich – Myślęcinek,
  • linia nr 102 w relacji plac Kościeleckich – Exploseum.

Obsługę kursów, zapewni umundurowana obsługa konduktorska. Jednocześnie przypominamy, że na liniach turystycznych będa obowiązywały standardowe taryfy opłat ZDMiKP.

Czytaj więcej...

 Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Bydgoskiego Tramwaju Wodnego w 2018 znajdują się na stronie:
http://www.visitbydgoszcz.pl/pl/odkryj/co-zrobic/93-tramwaj-wodny-w-bydgoszczy

Czytaj więcej...
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z sezonowej linii autobusowej nr75 i wybrania się na piękną wycieczkę do Ostromecka.

Czytaj więcej...Od sierpnia 2013 roku w Bydgoszczy można skorzystać z ciekawej atrakcji turystycznej dla całej rodziny jaką jest przejazd zabytkowym autobusem na dwóch malowniczych trasach.

Linia turystyczna nr 100 kursuje na trasie Stary Rynek – Myślęcinek, natomiast linia turystyczna nr 102 na trasie Stary Rynek – Exploseum. Przebieg tras skonstruowany został w taki sposób, aby umożliwić pasażerom szybkie i przyjemne dotarcie do najciekawszych miejsc w Bydgoszczy, takich jak Stare Miasto, Wyspa Młyńska, Myślęcinek, Muzeum Wodociągów, ulica Gdańska, Exploseum i wiele innych. Niewątpliwym atutem tych linii jest umiejscowienie początkowego przystanku w samym sercu miasta – na Starym Rynku, co pozwala podziwiać zabytkowe autobusy nie tylko korzystającym z nich pasażerom, ale także odwiedzającym Starówkę turystom i mieszkańcom.

Strona 1 z 2