Aktualności drogowe

Czytaj więcej...Zapraszamy osoby zainteresowane handlem okolicznościowym w okresie "Wszystkich Świetych" przy bydgoskich cmentarzach do składania ofert (w zamkniętej kopercie) w siedzibie ZDMiKP w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 174a w kancelarii w terminie do 11 lipca 2019r. do godziny 15:00.
Oferta powinna zawierać oświadczenie o zaakceptowaniu załączonych warunków ZDMiKP oraz ofertę czynszu dzierżawnego za cały okres (Załącznik 2 do Regulaminu Konkursu).

Czytaj więcej...
Dla wygody w jednym miejscu publikujemy informacje, które w najbliższych dniach mogą być bardzo przydatne. To straszne, ale już minął pierwszy tydzień wakacji i urlopów. Przypominamy zatem, że w tym najpiękniejszym w ciągu roku czasie, obowiązują wakacyjne rozkłady jazdy.

Czytaj więcej...
Wypożyczanie pojazdów na minuty jest coraz popularniejsze. Współdzielić można m.in. rowery, hulajnogi, skutery. Wszystkie wymienione są dostępne w naszym mieście przy czym dwa ostatnie od kilku miesięcy, dzięki operatorowi komercyjnemu.
Na minuty, skuter z napędem elektrycznym albo hulajnogę możemy wypożyczyć korzystając z aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej...
W związku z wydarzeniem sportowym, o nazwie, jak w tytule, na prośbę organizatora, udostępniamy opis zmian w ruchu wywołany trasami biegu oraz jazdy na rowerze.

Strona 1 z 179