Aktualności drogowe

Czytaj więcej...
Zmiana tymczasowej organizacji ruchu (TOR) przyspieszona o jeden dzień! W minionym tygodniu pisaliśmy, że w nocy z 24.08. na 25.08. zostanie przywrócony ruch na rondzie Solidarności (strona wschodnia).


Otwarte zostanie skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego i ul. Magnuszewskiej oraz wjazd do sklepu Kaufland.
Dzisiaj tj. 22.08. wykonawca robót przesłał nam informację z prośbą o dystrybucję, że opisaną wprowadzi wcześniej tj. w nocy z piątku 23.08 na sobotę 24.08 (nie jak wcześniej podał z 24.08. na 25.08.).
W wyniku zmiany, zostanie przywrócony ruch na rondzie Solidarności - strona wschodnia i wyłączony ruch na przewiązce przy Kauflandzie oraz wjazd i wyjazd pomiędzy stacją paliw Shell a Kauflandem. Od strony zachodniej (rondo Solidarności) nadal będzie obowiązywał ruch po jednym pasie jezdni umożliwiający zjazd z ul. Wojska Polskiego jezdnia północna w stronę ul. Magnuszewskiej.
Zmiana organizacji ruchu pozwoli budowlańcom wykonać kolejny odcinek zasilania trakcji tramwajowej układanej w jezdni.
Jednocześnie wykonawca informuje, że w nocy z 31.08. na 01.09. przywróci do ruchu ulicę Szpitalną.

Czytaj więcej...
01 września ruszy rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Potrwa do końca miesiąca.

Czytaj więcej...
Korzystając z prac przy budowie linii tramwajowej w ulicy Kujawskiej z początkiem września rozpoczniemy remont kolejnego torowiska. W ramach bieżącego utrzymania wyremontujemy tory w ulicy Wojska Polskiego na odcinku pomiędzy Trasą Uniwersytecką a ulicą Ujejskiego. Prace potrwają dwa miesiące, a co najważniejsze nie będą się wiązały z żadnymi utrudnieniami dla pasażerów i kierowców.

Czytaj więcej...
Wykonawca zakończył roboty przy budowie wyniesienia w jezdni - peronu wiedeńskiego w ul. Marszałka Focha. Od dzisiaj tj. 19.08. rozpoczyna kolejne roboty.

Strona 1 z 187