Aktualności drogowe

Czytaj więcej...
W poniedziałek tj. 10.12. o godzinie 18:00 ruszyła rejestracja uczestników do majowego wyścigu rowerowego po Trasie Uniwersyteckiej w 2019 roku.

Czytaj więcej...
W naszym położeniu geograficznym jesteśmy skazani na pomoc chemii w walce z drogowymi skutkami zimy, ponieważ charakterystyczne dla krajowego klimatu jest częste przechodzenie temperatury przez zero. To powoduje nagłe przymrozki, a za chwilę odwilże.

Czytaj więcej...
Wykonawca budowy buspasa w ulicy Wały Jagiellońskie rozpoczął kolejny etap prac. W związku z tym, od 11.12. wprowadzi tymczasową organizację ruchu.
Dla ruchu zamknie południową jezdnię ulicy Wały Jagiellońskie na odcinku od Nowego Rynku do posesji Wały Jagiellońskie nr 12 (utrzymany zostanie dojazd do posesji – Sąd, Areszt). Na jezdni północnej będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Przystanki autobusowe pozostaną bez zmian. Opisana organizacja ruchu zgodnie z zapowiedzią wykonawcy ma obowiązywać przez miesiąc.

Czytaj więcej...
Zakończyliśmy prace przy remoncie ul. Kasztelańskiej. Od dzisiaj tj. o7 grudnia kierowcy już jeżdżą po nowej nawierzchni.

Strona 1 z 152