Powrót

Aktualności drogowe

Stary Rynek od 24.09 zmiana organizacji ruchu

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że od 24.09.2018r. Wykonawca robót realizujący zadanie pn: " Przebudowa Płyty Starego Rynku w Bydgoszczy" wprowadzi tymczasową organizację ruchu w obrębie Płyty Starego Rynku-Etap 1 obejmujący zamknięcie jezdni południowej.

Załączniki:
Pobierz plik (COR Etap 1-Stary Rynek.pdf)COR Etap 1-Stary Rynek.pdf[ ]880 kB

Czytaj więcej...

Rondo Grunwaldzkie od 18.09-tymczasowa organizacja ruchu

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Informujemy, że od dzisiaj tj. 18.09.2018r. Wykonawca robót realizujący zadanie pn.: "Budowa dróg dla rowerów w ciągu ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy" wprowadzi tymczasową organizację ruchu na rondzie Grunwaldzkim. Zmianie ulegnie wlot ronda Grunwaldzkiego od strony ul. Kruszwickiej. Wyłączona zostanie możliwość jazdy na wprost z pasa ruchu z której możliwa jest jazda w relacji na wprost i w prawo. Wszystkich bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych.

Załączniki:
Pobierz plik (plan sytuacyjny organizacji ruchu.pdf)plan sytuacyjny organizacji ruchu.pdf[ ]195 kB

ul.Byszewska-od 24.09 rozpoczęcie robót drogowych

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Informujemy, że od 24.09.2018r. Wykonawca robót drogowych realizujący zadanie pn.:" Budowa ul. Byszewskiej w systemie zaprojektuj i wybuduj" wprowadzi czasową organizację ruchu na ul. Byszewskiej w Bydgoszczy dla Etapu 9- który obejmuje organizację ruchu przy całkowicie zamkniętym odcinku jezdni ulicy Byszewskiej od końca posesji nr 78B (działka nr 25/9) km 1+091 do końca projektowanego odcinka km 1+309. Przewiduje się zamknięcie strefy robót stosując zapory drogowe U-20b wraz z lampami ostrzegawczymi U-35 koloru czerwonego oraz znakiem B-1 z tabliczką " Nie dotyczy pojazdów budowy". Schemat objazdu i plan sytuacyjny niżej w załączniku.

Zmiany od 14.09 Wały Jagiellońskie-ul. Krótka

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że od 14.09.2018r. Wykonawca robót drogowych realizujący zadanie pn: ,, Przebudowa ulicy wraz z budową infrastruktury dla transportu publicznego w ul. Wały Jagiellońskie w Bydgoszczy (na odcinku od ul. Nowy Rynek do ul. Zbożowy Rynek)", wprowadzi tymczasową organizację ruchu dla ul. Krótkiej w Bydgoszczy. Zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na ul. Krótkiej na odcinku od ul. Grudziądzkiej w kierunku ul. Poznańskiej oraz obustronny zakaz zatrzymywania się. Wszystkich bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych.