Aktualności komunikacyjne

Sylwester

W dniu 31.12.2020 r. komunikacja miejska funkcjonować będzie według rozkładów jazdy dnia powszedniego do ok. godz. 20:30. 

Po godz. 20:30 będą stopniowo wprowadzane ograniczenia w funkcjonowaniu niektórych linii komunikacyjnych. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ
Godziny otwarcia kas biletowych i Centrum Obsługi Klienta w Sylwestra
- więcej informacji TUTAJ

Ferie zimowe:

W dniach od 4 stycznia do 15 stycznia 2021 roku
komunikacja miejska w dni powszednie będzie kursowała według wakacyjnych rozkładów jazdy.

Zmiany dotyczą linii nr: 52, 54, 69, 73/76, 83, 89, 92, 94.

04 stycznia (poniedziałek) zostaną wprowadzone zmiany w godzinach odjazdów na liniach nr 65 i 68 (dzień powszedni) oraz na liniach międzygminnych nr 93 i 94. Zmiany na liniach międzygminnych dotyczą wszystkich dni tygodnia.

Od 4 stycznia na wniosek Gminy Osielsko zostanie uruchomiony przystanek pn. Maksymilianowo / Jagodowa. Przyustanek będzie obowiązywał dla linii nr 94 (warianty przez Maksymilianowo).

Dodatkowo informujemy, że dla linii nr 59 na wniosek Rady Osiedla Łęgnowo Wieś zostanie uruchomiona para przystanków pn. Hutnicza / Świetlicowa ze statusem "na żądanie" Przystanek będzie obowiązywał od dnia 09.01.2021 (sobota) dla wariantów do i z Łęgnowa.  Od tego dnia zostaną wprowadzone również korekty godzin odjazdów na liniach nr 57 i 80. 

Święto Trzech Króli

06 stycznia 2021 r. (środa) komunikacja publiczna funkcjonuje według niedzielnych rozkładów jazdy.

Nie wykluczamy drobnym zmian w obowiązujących rozkładach jazdy. Obecnie zbieramy od Pasażerów uwagi w tym zakresie.

 


Informujemy, że na linii numer 76 w okresie świąteczno - noworocznym nastąpią zmiany w kursowaniu:

            - 24.12.2020 r. - linia nie będzie kursowała na odcinku Łęgnowo - Nowotoruńska / Plątnowska,

            - 25-26.12.2020 r. - linia nie będzie kursowała,

            - 31.12.2020 r. - linia nie będzie kursowała na odcinku Łęgnowo - Nowotoruńska / Plątnowska,
            
            - 01.01.2021 r. - linia nie będzie kursowała.

Godziny otwarcia kas biletowych i Centrum Obsługi Klienta ZDMiKP w Wigilię i w Sylwestra:

Kasa przy ul. Toruńskiej 174a
Wigilia – nieczynna
Sylwester – 7.00-13.00

Kasa przy ul. Zygmunta Augusta 10
Wigilia - 8.00 – 13.00
Sylwester – 8.00 – 13.00

Kasa przy ul. Modrzewiowej 19
Wigilia - 8.30 – 13.00
Sylwester – 8.30 – 13.00

W Wigilię 24.12.2020 r. komunikacja miejska funkcjonować będzie według rozkładów jazdy dnia powszedniego do ok. godz. 17:00.

Po godz. 17:00 będą stopniowo wprowadzane ograniczenia w funkcjonowaniu niektórych linii komunikacyjnych:
- Linie nr 69, 73, 83, 84, 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 i 99 do końca dnia oraz linie nocne w noc z 24/25.12 funkcjonować będą bez zmian.
- Linie nr 1, 7, 10, 51, 60, 62, 81 i 82 zostaną zawieszone po godz. 17:00.
- Linie nr 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67, 68 (bez ul. Prądocińska o godz. 22.23), 71, 74, 77, 79, 80, 89 i za T6 po godz. 17:00 będą kursowały z ograniczoną częstotliwością.
- Linia nr 76 będzie funkcjonowała bez zmian za wyjątkiem kursów o godzinie 5:30, 13:30 i 21:30, które zostaną skrócone do pętli Łęgnowo.
- Linia nr 79 nie będzie wykonywała kieszeniowych wjazdów na ul. Wąbrzeską po godz. 17:00.

W Sylwestra 31.12.2020 r. komunikacja miejska funkcjonować będzie według rozkładów jazdy dnia powszedniego do ok. godz. 20:30.

Po godz. 20:30 będą stopniowo wprowadzane ograniczenia w funkcjonowaniu niektórych linii komunikacyjnych:

- Linie nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 64, 65, 67, 68 (bez Prądocińska 2223), 69, 71, 73, 77, 79, 83, 84, 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 i za T6 do końca dnia funkcjonują bez zmian.
- Linie nr 1, 51, 62, 81 i 82 zostaną zawieszone po godz. 20:30.
- Linie nr 53, 55, 57, 59, 74, 80 i 89 po godz. 20:30 będą kursowały z ograniczoną częstotliwością.
- Linia nr 76 będzie funkcjonowała bez zmian za wyjątkiem kursów o godzinie 5:30, 13:30 i 21:30, które zostaną skrócone do pętli Łęgnowo.
- Linia nr 79 nie będzie wykonywała kieszeniowych wjazdów na ul. Wąbrzeską po godz. 20:30.

Na przedstawionych poniżej liniach wprowadzono ograniczenia w rozkładzie jazdy.

Linia

Przystanek

początkowy

W I G I L I A - 24.12.2020

Godziny odjazdów z przystanku początkowego

S Y L W E S T E R -   31.12.2020

Godziny odjazdów z przystanku początkowego

(pierwszy podany kurs jest ostatnim planowym kursem według rozkładu jazdy obowiązującego w dzień powszedni – kolejne odjazdy są zmienione)

       

1

Las Gdański

ostatnie kursy: 1651, 1701z,1721z                                                                                        z – do Zaj. Toruńska

ostatnie kursy: 2025, 2049z               

Wilczak

ostatnie kursy: 1650, 1712z, 1720z                                    

ostatnie kursy: 2023, 2052Z

2

Kapuściska

1709, 1728, 1733z, 1758, 1828, 1858, 1928, 1958, 2028, 2058, 2128, 2158, 2231, 2240z, 2309z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Las Gdański

1718, 1734, 1743z, 1804, 1834, 1904, 1934, 2005, 2035, 2105, 2135, 2205, 2235, 2308z                       

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

3

Łoskoń

1703, 1721, 1751, 1821, 1851, 1921, 1952, 2022, 2052, 2122, 2152, 2222, 2249z            

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Wilczak

1640, 1709, 1715z, 1739, 1809, 1839, 1909, 1919z, 1939, 2010, 2040, 2110, 2140, 2210, 2240, 2312

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

4

Glinki

1651, 1711, 1756, 1826, 1856, 1926, 1956, 2026, 2056, 2126, 2156, 2226, 2233z, 2302z, 2330z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Bielawy

1657, 1707z, 1731, 1801, 1831, 1901, 1931, 2001, 2031, 2101, 2131, 2201, 2231, 2303    

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

5

Łoskoń

1654, 1708, 1738, 1808, 1838, 1908, 1938, 2009, 2039, 2109, 2139, 2209, 2241

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Rycerska

1654, 1704z, 1728, 1738z, 1758, 1828, 1858, 1928, 1958, 2029, 2059, 2129, 2159, 2229, 2256z, 2320z              

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

6

Łęgnowo

1652, 1712z, 1734, 1804, 1834, 1904, 1934, 2003, 2033, 2103, 2133, 2203, 2233, 2300z, 2328z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Bielawy

1648, 1708z, 1718, 1748, 1818, 1848, 1918, 1948, 2018, 2048, 2118, 2148, 2218, 2248, 2314z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

7

Niepodległości

ostatni kurs: 1649

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Kapuściska

ostatnie kursy: 1614z,1626A,1634z,1644A, 1704A, 1709z, 1729z                                   A – do Łoskonia        

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

8

Kapuściska

1659, 1738, 1808, 1838, 1908, 1938, 2008, 2038, 2108, 2138, 2208, 2238, 2248z, 2313z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Rycerska

1646, 1706z, 1716, 1746, 1816, 1846, 1916, 1946, 2017, 2047, 2117, 2147, 2217, 2247, 2308z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

9

Glinki

1642, 1652z, 1713, 1743, 1813, 1843, 1913, 1943, 2013, 2043, 2113, 2143, 2213, 2244, 2252z, 2319z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Rycerska

1650, 1710z, 1723, 1753, 1823, 1853, 1923, 1953, 2023, 2053, 2123, 2153, 2223, 2254, 2317z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

10

Niepodległości

ostatni kurs: 1701

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Las Gdański

ostatnie kursy: 1606, 1626A, 1646A, 1706A,1706z, 1726z, 1746z                                   A – do Łoskonia        

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

11

Wyżyny

1644, 1704z, 1712, 1728z, 1742, 1812, 1842, 1912, 1942, 2012, 2042, 2112, 2142, 2212, 2240z, 2304z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Bielawy

1644, 1704, 1712, 1742, 1812, 1842, 1912, 1942, 2012, 2042, 2112, 2142, 2212, 2242

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

       

51

Pl.Kościeleckich

ostatni kurs: 1700

ostatni kurs: 2029

Czyżkówko

ostatni kurs: 1704, 1719z, 1734z                                                                                      z - do Zbożowego Rynku

ostatnie kursy: 2013, 2022z, 2252z                                                   z – do Zbożowego Rynku

52

Błonie

1644, 1719P, 1750, 1819P, 1850, 1919P, 1950, 2019P, 2050, 2119P, 2150, 2219P, 2245                                         P – do Podkowy

według rozkładu jazdy dnia powszedniego wakacyjnego

Podkowa

1621, 1704, 1804, 1904, 2004, 2104, 2204, 2302                                                                                                      

według rozkładu jazdy dnia powszedniego wakacyjnego

Dw. Leśne

1712, 1750, 1850, 1950, 2050, 2150, 2240, 2310z                                                           z - do Zbożowego Rynku

według rozkładu jazdy dnia powszedniego wakacyjnego

53

Łukasiewicza

1638, 1714, 1744, 1814, 1844, 1914, 1944, 2014, 2044, 2114, 2144, 2214

2014, 2114, 2214

Dw. Błonie

1652, 1724, 1754, 1824, 1854, 1924, 1954, 2024, 2054, 2124, 2154, 2214, 2244

2054, 2154, 2244

54

Błonie

1659, 1719S, 1749, 1819S, 1849, 1919S, 1949, 2019S, 2049P, 2119S, 2149P, 2219S, 2244  

S-do Smukały                                           P-przez Pileckiego

według rozkładu jazdy dnia powszedniego wakacyjnego

Piaski

1740P, 1803S, 1833, 1903S, 1933, 2003S, 2033, 2103S, 2133P, 2203S, 2233, 2303S, 2313

ze Smukały:1726, 1758, 1858, 1958, 2058, 2158, 2258                                                            P – przez Pileckiego

według rozkładu jazdy dnia powszedniego wakacyjnego

55

Morska

1700, 1736, 1836, 1939, 2039, 2139, 2239

2039, 2139, 2239

Skorupki

1645,1703, 1803, 1903, 2003, 2103, 2203

2033, 2133, 2233

56

Glinki BFM

1722, 1750, 1820, 1850, 1920, 1950, 2020, 2050, 2120, 2150, 2220G                                                                      G – przez Garbary

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Belma

1648, 1718, 1728a, 1748, 1758a, 1818, 1848, 1919, 1949, 2019, 2049, 2119, 2149, 2219b, 2227b, 2319a                                           a – do Woj.Pol./Kładka                         b – do Glinki przez Garbary

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

57

Błonie

1708, 1803, 1903, 2003, 2103, 2203

2103, 2203

Dw. Główny

1714, 1811, 1912, 2012, 2112, 2212, 2241                                                            

2041, 2051z, 2112z, 2141, 2241                                                              z – do Solskiego / Ugory

58

Pl.Kościeleckich

1650, 1713S, 1743, 1813S, 1843, 1913, 1945S, 2013, 2043, 2114S, 2143, 2208, 2245S                           
 
S – przez Sanatorium

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Smukała

1713S, 1732z, 1750, 1816S, 1850, 1916S, 1950, 2020, 2046S, 2120, 2148S, 2213S, 2238z, 2317z                                                       S - przez Sanatorium                            z - do Zbożowego Rynku

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

59

Błonie

1636, 1705, 1805, 1905, 2005, 2105Ł, 2205                                                                                          Ł – do Łęgnowa

2005, 2105Ł, 2205                                                                                              Ł – do Łęgnowa

Kapuściska

1708, 1754, 1854, 1954, 2054, 2224                                                               z Łęgnowa: 2214

2054, 2224                                                   z Łęgnowa: 2214

60

Błonie

ostatni kurs: 1651

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Morska

ostatni kurs: 1644

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

61

Pl.Kościeleckich

1658z, 1703, 1719z, 1733, 1758z, 1803, 1833, 1903, 1933, 2003, 2033, 2103, 2133, 2203, 2233, 2305z                      z – do Solskiego / Ugory

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Rekinowa

1705z, 1719, 1749, 1819, 1849, 1919, 1949, 2019, 2049, 2119, 2149, 2224, 2239z, 2309z                           z – do Stroma/Kossaka

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

62

Garbary

ostatni kurs: 1650L                                                                                                                  L – do Nakielska / Lisia

ostatni kurs: 2031L                                                                          L – do Nakielska / Lisia

Belma

ostatnie kursy: 1559, 1616L, 1631L, 1657L, 1717L                                                                 L – z Nakielska / Lisia

ostatnie kursy: 2037L, 2107L                                                                     L – z Nakielska / Lisia

64

Barwna

1644, 1709, 1710z, 1730z, 1738, 1809, 1838, 1909, 1938, 1943z, 2009, 2038, 2110, 2138, 2209, 2242D, 2303z                                           D – do Dworca Wschód                   z – do Inowrocławska / Zajezdnia

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Przemysłowa

1705, 1710z, 1720, 1751, 1820, 1851, 1920, 1951, 2020, 2051, 2121, 2151, 2217, 2233z, 2306z            
z – do Brzozowa/Bielicka

według rozkładu jazdy dnia powszedniego                                                                                                    

65

Dw. Leśne

1603,1610z, 1618Ł, 1632, 1702Ł, 1704z, 1714z,1732,1742z, 1802Ł, 1832, 1902Ł, 1932, 2002Ł, 2032, 2102Ł,2132, 2202Ł, 2232Ł, 2303                                          z – do Rondo Fordońskie                         Ł - do Łoskonia

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Nad Wisłą

1707, 1719z, 1734, 1804, 1834, 1904, 1934, 2004, 2034, 2104, 2134, 2206, 2237, 2255z, 2327z, 2343z         z – do Ford./Gajowa

z Łoskonia: 1647, 1714z, 1759, 1859, 1959, 2059, 2201, 2250z, 2322z

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

67

Rycerska

1701, 1723, 1753, 1823, 1853, 1923, 1953, 2023, 2053, 2123, 2153, 2214, 2244

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Łęczycka

1653, 1719, 1749, 1819, 1849, 1919, 1949, 2019, 2049, 2119, 2149, 2225

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

68

Dw. Leśne

1710E, 1720z, 1747, 1807, 1830E, 1845, 1917, 1927z, 1947, 2017, 2050, 2115E, 2147, 2217, 2247                                                   z – do r. Toruńskiego                         E – do Exploseum  

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Glinki

1738, 1838, 1858, 1939, 2009, 2039, 2109, 2139                  

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

71

Morska

1720, 1748, 1820, 1848, 1920, 1948, 2018, 2048, 2118, 2148, 2218, 2245, 2310z             z – do r. Grunwaldzkiego

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Rekinowa

1714z, 1733, 1749z, 1803, 1833, 1903, 1933, 2003, 2033, 2103, 2133, 2208, 2233, 2254z, 2320z                               z - do Garbary

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

74

Tatrzańskie

1716, 1722, 1756, 1836, 1916, 1956, 2036, 2116, 2146, 2232, 2251

2036, 2040, 2116, 2146, 2232, 2251

Wyścigowa

1710, 1750, 1830, 1910, 1950, 2030, 2110, 2150, 2225, 2306

2030, 2110, 2150, 2225, 2306

77

Morska

1650B, 1704B, 1734, 1804B, 1834, 1904B, 1934, 2004B, 2034, 2104B, 2134, 2204B, 2234  
B – przez Bronikowskiego

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Spiżowa

1709z, 1717B, 1747, 1817B, 1847, 1917B, 1920z, 1947, 2017B, 2047, 2117B, 2147, 2217B, 2248, 2317z                                               z – do Garbary                                 B – przez Bronikowskiego

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

79

Rycerska

1738, 1745z, 1807, 1837, 1907, 1937, 2007, 2037, 2107, 2137, 2207, 2237, 2300z                                z – do Solskiego / Kossaka

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Glinki

1732, 1801, 1832, 1901, 1931, 2001, 2031, 2101, 2131, 2201, 2231, 2237z, 2307z         z – do Glinki / Cmentarna

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

80

Port Lotniczy

1703, 1752, 1852, 1952, 2052, 2152

2022, 2122, 2222, 2300P                                                                             P – do Zbożowego Rynku  

Dw. Główny

1704, 1757, 1857, 1957, 2057, 2157, 2227

2027, 2127, 2227

81

Tatrzańskie

ostatni kurs: 1659

ostatnie kursy: 1938, 2018P                                                                       P – do Przemysłowej

IKEA

ostatni kurs: 1719                                                                                   z Tor Regatowy: 1716

ostatni kurs: 2034

82

Tatrzańskie

ostatni kurs: 1652                                                                                          

ostatni kurs: 2006                                                                                  

Zamczysko

ostatnie kursy: 1703, 1731P                                                                                                                        P – do Przylesia

ostatnie kursy: 2016,2040P                                                                                 P – do Przylesia

89

Tatrzańskie

ostatnie kursy: 1658, 1718z, 1739z, 1758z, 1818z                                                                              z – do Brzozowa / Bielicka

ostatnie kursy: 2002, 2018z, 2050z, 2120z, 2227z                          z – do Brzozowa / Bielicka

Błonie

ostatnie kursy: 1701, 2118, 2220

2018, 2120, 2150, 2220

Za

T6

R. Toruńskie

1718, 1748, 1818, 1848, 1918, 1948, 2018, 2048, 2118, 2148, 2218, 2248, 2316, 2346

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

Babia Wieś

1708, 1726, 1756, 1826, 1856, 1926, 1956, 2026, 2056, 2126, 2156, 2226, 2256, 2326, 2353

według rozkładu jazdy dnia powszedniego

 

 Przypominamy również, że w dniach 23.12. - 31.12.2020 r. obowiązywać będą wakacyjne rozkłady jazdy dla linii 52, 54, 59, 73, 83, 89, 92, 94.

Strona 2 z 156