Powrót

Aktualności komunikacyjne

17-18.11.2017 - czasowa zmiana trasy linii nr 61 w obrębię os. Szwederowo

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Informujemy, że w związku z remontem nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Podgórna, Nowodworska, Ugory, Orla i H. Dąbrowskiego w dniach 17-18.11.2017 r. (piątek, sobota) wprowadzona zostanie czasowa zmiana trasy przebiegu linii nr 61.

Na czas trwania remontu linia trasowana będzie w obydwu kierunkach ulicami: Żuławy, Leszczyńskiego, Bielicką i Solskiego.

W związku z powyższym zawieszeniu ulegną przystanki Ugory - Solskiego, Ugory - Nowodworska, Skorupki - Orla, Skorupki - Jordanowska.

Na trasie objazdu będą obowiązywały następujące przystanki: Solskiego - Ugory, Bielicka - Solskiego kier. Rekinowa, Solskiego - Bielicka kier. Kapuściska.

Zmiany w komunikacji - 25.11.2017 r.

Czytaj więcej...Czytaj więcej...W związku z przywróceniem ruchu tramwajowego wzdłuż ulicy Nakielskiej informujemy, że w dniu 25.11.2017 r. (sobota) linie tramwajowe nr 1 i 3 powrócą na swoje stałe trasy

- 1 Las Gdański – Wilczak,
- 3 Łoskoń - Wilczak,

tym samym likwidacji ulegnie autobusowa linia "ZaT1".

Dodatkowo na linii nr 5 przywrócona zostanie standardowa częstotliwość jej kursowania.

Ponadto na liniach tramwajowych nr 7 i 10 korekcie ulegą rozkłady jazdy. Prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy dostępnym na stronie internetowej.

Komunikacja w dniu 11 listopada 2017 r.

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie przypominamy, że w dniu 11 listopada komunikacja miejska będzie funkcjonowała według niedzielnych rozkładów jazdy.

Linie nocne, w nocy 10/11 oraz 11/12 listopada, kursować będą według rozkładów Sobota/Niedziela.

Ponadto w dniu 11.11.2017 r. w związku z obchodami Święta Niepodległości i towarzyszącymi mu imprezami, mogą wystąpić zakłócenia w ruchu komunikacji tramwajowej i autobusowej.

Zmiana czasu z letniego na zimowy - 2017

PrzypominamCzytaj więcej...Czytaj więcej...y, że w nocy z soboty 28 października na niedzielę 29 października 2017 r. przesuwamy wskazówki zegarków do tyłu i będziemy spać o godzinę dłużej.  W związku z tym, nieco inczej będzie funkcjonować komunikacja nocna. Kursy linii nocnych wykonane w godz. 02:00 - 02:59, zostaną powtórzone po zmianie czasu.

Autobusy linii nocnych po zmienie czasu na swoich przystankach pojawią się zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy i wariantem realizowanej trasy, ale już według nowego czasu.