Powrót

Aktualności komunikacyjne

Windykacja

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Informujemy, że w dniu 28.04.2017 r. została podpisana umowa na prowadzenie przez firmę zewnętrzną, windykacji nieuregulowanych należności za jazdę bez ważnego biletu w środkach komunikacji miejskiej w Bydgoszczy.
W związku z powyższym w najbliższych dniach firma Intrum Justitia Sp. z o.o. w Warszawie ul. Domaniewska 41, będzie w imieniu Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy wysyłała wezwania do zapłaty.

WZÓR WEZWANIA
Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Przywrócenie pętli Glinki - 13.05.2017 r.

Czytaj więcej...Czytaj więcej...W związku z zakończeniem prac remontowych na pętli Glinki, od dnia 13.05.2017 r. (sobota) autobusy linii nr 68 i 79 wracają na swoje stałe trasy.

Noc Muzeów - 20/21 maja 2017

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że w Noc Muzeów przypadającą z 20/21 maja 2017 r. przygotowaliśmy wiele specjalnych połączeń komunikacyjnych, które ułatwią podróżowanie po Bydgoszczy oraz przemieszczanie się pomiędzy różnymi, wartymi odwiedzenia, obiektami. Podobnie jak w latach ubiegłych, do obsługi specjalnych linii autobusowych skierowane zostaną historyczne pojazdy. Natomiast na trasie linii nr 1 w wybranych kursach będzie można skorzystać z zabytkowych tramwajów.

 

Czytaj więcej...

Zmiany taborowe na Juwenaliowy koncert (noc 18/19 maj 2017 r.)

Uprzejmie informujemy, że dnia 18 maja br. (czwartek) na terenie HSW Łuczniczka odbywać się będzie Juwenaliowy koncert. W związku z powyższym w nocy z 18 na 19 maja (z czwartku na piątek) nastąpią zmiany taborowe na wybranych liniach nocnych:

- linia nr 32N: kolejności 2 i 3 wozy przegubowe,
- linia nr 33N: na wszystkich kolejnościach wozy przegubowe,
- linia nr 36N: na wszystkich kolejnościach wozy przegubowe.