mapka
W związku z organizacją biegu pn.: „4. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy" zostaną wprowadzone czasowe zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w godzinach od około 08:00 do około godziny 15:00. Na czas zamknięcia ulic linie komunikacji miejskiej zostaną skierowane na trasy czasowo zmienione.

I tak:

Linia nr 54
Linia autobsowa numer 54 nie będzie obsługiwała wariantowego wjazdu oznaczonego literą „P" ulicami Zygmunta Augusta i W. Pileckiego. W opisanym wariancie autobusy zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną ulicą Żeglarską.

Linie nr 57/80
Linie autobusowe numer 57/80 w kierunku Dworzec Główny od przystanku Ogińskiego / Moniuszki objazd ulicami: M. Ogińskiego, Powstańców Wielkopolskich, A. Mickiewicza, Świętojańską, Hetmańską, Warszawską do pętli Dworzec Główny. W kierunku Błonie / Port Lotniczy od pętli Dworzec Główny objazd ulicami: Dworcową, A. Fredry, J. J. Śniadeckich, Z. Krasińskiego, R. Markwarta, rondo Ossolińskich, L. Sieńki od przystanku Dworzec Autobusowy powrót na standardowe trasy. Przystanek Rycerska wyłączony z obsługi pasażerskiej.

Linia nr 83
Linia autobusowa numer 83 w kierunku pętli Tatrzańskie od przystanku rondo Maczka, (przystanek na ulicy Grunwaldzkiej), ulicami Grunwaldzką, F. Focha, Jagiellońską, M. Ogińskiego, J. Sułkowskiego od przystanku Kamienna / Sułkowskiego powrót na stałą trasę. Kierunek Czyżkówko od przystanku Kamienna / Wyszyńskiego ulicami: Kamienną, J. Sułkowskiego, M. Ogińskiego, Jagiellońską, F. Focha, Grunwaldzką od przystanku rondo Maczka powrót na stałą trasę.

Linia nr 1
Linia tramwajowa numer 1 zostanie skierowana z pętli Wilczak do pętli Bielawy. Ostatni odjazd z pętli Las Gdański wykonany zostanie o godzinie 7.45.
Odjazd z pętli Bielawy odbywać się będzie zgodnie z odjazdami obowiązującymi na pętli Las Gdański.

Linia nr 2
Linia tramwajowa numer 2 po zrealizowaniu kursu z Lasu Gdańskiego o godzinie 7.55 zostanie zawieszona.

Linia nr 10
Linia tramwajowa numer 10 zostanie skierowana z pętli Niepodległości do pętli Bielawy. odjazd z pętli Bielawy odbywać się będzie zgodnie z odjazdami obowiązującymi na pętli Las Gdański.

Na trasach objazdów obowiązywać będą wszystkie przystanki.

Bilety z linii tramwajowych nr 1 i 10 po przesiadce będą honorowane na trasie linii autobusowej nr 52 od r. Jagiellonów do Lasu Gdańskiego i odwrotnie.

Poniżej mapka z trasą biegu.

Załączniki:
Pobierz plik (mapka.jpg)mapka.jpg[ ]135 kB