084
Przypominamy, że właśnie się rozpoczął wielki wyścig o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Potrwa do końca miesiąca.


Jak zdobyć Puchar dla Naszego Miasta ? Wystarczy ściągnąć aplikację: „Rowerowa Stolica Polski" na urządzenie mobilne i rejestrować każdy przejechany na rowerze dystans. W zależności od urządzenia aplikacje są dostępne - dla systemu Android Google Play, a dla IOS App Store. Aplikacje są bezpłatne. Wystarczy wejść na stronę sklepu, ściągnąć, zainstalować i uruchomić. W formularzu podać podstawowe dane i zaznaczyć dla jakiego miasta kręcimy kilometry.
Atrakcyjność zabawy podnosi możliwość rywalizacji między szkołami, firmami, grupami znajomych i nieznajomych. Wystarczy wyszukać grupy dołączyć do jednej z nich, albo założyć własną i wyzwać na pojedynek inną. My już zarejestrowaliśmy ekipę i po dwóch dniach na liczniku mamy przejechane 356 kilometrów.

Bern

Od 01 września 2019 r. każdy przejechany kilometr z włączoną aplikacją jest liczony w rywalizacji miast. Zabawa potrwa do końca września. Codziennie można zbierać kilometry w dowolnej drodze jadąc na rowerze.
Wszystkim, którzy nie posiadają na własność bicykla, przypominamy, że do dyspozycji jest blisko 600 rowerów w 55 stacjach roweru miejskiego, który można wypożyczyć na minuty.