| 55 WAŻNY OD / valid from 16.04.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route MORSKA > Kołobrzeska > Bałtycka > Skłodowskiej - Curie > Wyszyńskiego > Powstańców Wielkopolskich > Rondo Wielkopolskie > Rondo Ossolińskich > Piotrowskiego > Jagiellońska > Rondo Jagiellonów > Kujawska > Zbożowy Rynek > Nowy Rynek > Plac Poznański > Piękna > SKORUPKI | PRZYSTANEK / Stop : SKŁODOWSKIEJ-CURIE / GAJOWA KIERUNEK / Direction : SKORUPKIPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 05 22 38 53 | 5 | 06 25 42 59 | 5 | 08# 37 | 5 | 34 | 6 | 11 28 46 | 6 | 25 47 | 6 | 07 37 | 6 | 11 41 | 7 | 04 21 39 59 | 7 | 07 33 55 | 7 | 07 37 | 7 | 07 37 | 8 | 15 32 49 | 8 | 15 41 | 8 | 07 36 | 8 | 19 51 | 9 | 08 28 52 | 9 | 03 32 59 | 9 | 01 26 53 | 9 | 21 54 | 10 | 10 30 50 | 10 | 22 51 | 10 | 16 44 | 10 | 25 58 | 11 | 11 30 50 | 11 | 18 41 | 11 | 06 34 56 | 11 | 30 | 12 | 11 30 50 | 12 | 00 26 50 | 12 | 21 49 | 12 | 02 34 | 13 | 09 27 45 | 13 | 09 35 | 13 | 11 36 | 13 | 06 38 | 14 | 04 25 45 | 14 | 01 22 42 | 14 | 01 26 51 | 14 | 10 42 | 15 | 03 22 40 | 15 | 02 22 42 | 15 | 16 41 | 15 | 14 46 | 16 | 02 18 39 59 | 16 | 02 22 42 | 16 | 06 31 59 | 16 | 18 50 | 17 | 16 31 48 | 17 | 07 32 | 17 | 24 46 | 17 | 22 54 | 18 | 09 39 | 18 | 05 40 | 18 | 12 38 | 18 | 26 | 19 | 10 40 | 19 | 11 40 | 19 | 10 39 | 19 | 08 39 | 20 | 10 40 | 20 | 10 40 | 20 | 09 39 | 20 | 04 35 | 21 | 10 40 | 21 | 10 40 | 21 | 09 39 | 21 | 13 44 | 22 | 10 40 | 22 | 10 40 | 22 | 09 39 | 22 | 09 39 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses # - kurs nierealizowany w niedzielę handlową *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |