| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : CHODKIEWICZA / PADEREWSKIEGO KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 21 41 | 4 | 37 | | | 5 | 01 15 39 48 | 5 | 07 30 39 | 5 | 07 39 56 | 6 | 07 27 47 | 6 | 09 39 | 6 | 09 39 | 7 | 08 28 48 | 7 | 09 39 | 7 | 09 39 | 8 | 08 28 48 | 8 | 09 39 | 8 | 09 39 | 9 | 09 29 49 | 9 | 09 39 | 9 | 09 39 | 10 | 09 29 49 | 10 | 09 39 | 10 | 09 39 | 11 | 09 29 49 | 11 | 09 39 | 11 | 09 39 | 12 | 09 29 49 | 12 | 09 39 | 12 | 09 39 | 13 | 09 29 49 | 13 | 09 39 | 13 | 09 39 | 14 | 09 29 48 | 14 | 09 39 | 14 | 09 39 | 15 | 08 28 48 | 15 | 09 39 | 15 | 09 39 | 16 | 08 28 48 | 16 | 09 39 | 16 | 09 39 | 17 | 09 29 49 | 17 | 09 39 | 17 | 09 39 | 18 | 08 28 48 | 18 | 09 39 | 18 | 09 39 | 19 | 08 39 | 19 | 09 39 | 19 | 09 39 | 20 | 09 39 | 20 | 09 39 | 20 | 09 39 | 21 | 09 39 | 21 | 09 39 | 21 | 09 39 | 22 | 09 39 | 22 | 09 39 | 22 | 09 39 | 23 | 07 | 23 | 07 | 23 | 07 | |
| |