| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : CHODKIEWICZA / LELEWELA KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 24 44 | 4 | 40 | | | 5 | 04 18 42 51 | 5 | 10 33 42 | 5 | 10 42 59 | 6 | 10 30 50 | 6 | 12 42 | 6 | 12 42 | 7 | 11 31 51 | 7 | 12 42 | 7 | 12 42 | 8 | 11 31 51 | 8 | 12 42 | 8 | 12 42 | 9 | 12 32 52 | 9 | 12 42 | 9 | 12 42 | 10 | 12 32 52 | 10 | 12 42 | 10 | 12 42 | 11 | 12 32 52 | 11 | 12 42 | 11 | 12 42 | 12 | 12 32 52 | 12 | 12 42 | 12 | 12 42 | 13 | 12 32 52 | 13 | 12 42 | 13 | 12 42 | 14 | 12 32 51 | 14 | 12 42 | 14 | 12 42 | 15 | 11 31 51 | 15 | 12 42 | 15 | 12 42 | 16 | 11 31 51 | 16 | 12 42 | 16 | 12 42 | 17 | 12 32 52 | 17 | 12 42 | 17 | 12 42 | 18 | 11 31 51 | 18 | 12 42 | 18 | 12 42 | 19 | 11 42 | 19 | 12 42 | 19 | 12 42 | 20 | 12 42 | 20 | 12 42 | 20 | 12 42 | 21 | 12 42 | 21 | 12 42 | 21 | 12 42 | 22 | 12 42 | 22 | 12 42 | 22 | 12 42 | 23 | 10 | 23 | 10 | 23 | 10 | |
| |