| 67 WA¯NY OD / valid from 05.12.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route RYCERSKA > Zygmunta Augusta > Dworzec G³ówny > ¦niadeckich > ¦niadeckich > Krasiñskiego > Markwarta > Rondo Ossoliñskich > Sk³odowskiej - Curie > SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA | PRZYSTANEK / Stop : ¦NIADECKICH / SIENKIEWICZA KIERUNEK / Direction : SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKAPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 36 56 | 4 | 36 56 | 4 | 36 57 | | | 5 | 13 34 52 | 5 | 16 37 57 | 5 | 27 58 | 5 | 49 | 6 | 09 27 45 | 6 | 17 39 59 | 6 | 28 58 | 6 | 28 58 | 7 | 01 20 36 53 | 7 | 19 39 59 | 7 | 28 58 | 7 | 28 58 | 8 | 11 28 51 | 8 | 19 39 | 8 | 28 58 | 8 | 28 58 | 9 | 11 31 51 | 9 | 02 27 52 | 9 | 27 52 | 9 | 28 58 | 10 | 11 31 51 | 10 | 17 42 | 10 | 17 42 | 10 | 28 58 | 11 | 11 31 51 | 11 | 07 32 57 | 11 | 07 32 57 | 11 | 28 58 | 12 | 11 31 51 | 12 | 22 50 | 12 | 22 47 | 12 | 28 58 | 13 | 10 28 45 | 13 | 17 40 | 13 | 12 37 | 13 | 28 58 | 14 | 02 20 37 55 | 14 | 00 20 40 | 14 | 02 27 52 | 14 | 28 58 | 15 | 12 30 47 | 15 | 00 20 40 | 15 | 17 42 | 15 | 28 58 | 16 | 05 22 38 53 | 16 | 00 20 40 | 16 | 07 32 57 | 16 | 28 58 | 17 | 09 24 40 55 | 17 | 03 27 55 | 17 | 24 54 | 17 | 28 58 | 18 | 15 38 58 | 18 | 28 58 | 18 | 24 58 | 18 | 28 58 | 19 | 28 58 | 19 | 28 58 | 19 | 28 58 | 19 | 28 58 | 20 | 28 58 | 20 | 28 58 | 20 | 28 58 | 20 | 28 58 | 21 | 28 58 | 21 | 28 58 | 21 | 28 58 | 21 | 28 58 | 22 | 19 49 | 22 | 19 49 | 22 | 19 49 | 22 | 19 49 | AUTOBUSY NISKOPOD£OGOWE / Low-floor buses *** Aktualno¶ci i rozk³ady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bie¿±cych zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |