| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : TORUŃSKA / STOMIL (BRAMA) KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 51 | 4 | 43 | | | 5 | 21 39 59 | 5 | 13 42 | 5 | 42 | 6 | 19 39 59 | 6 | 12 42 | 6 | 12 42 | 7 | 19 39 59 | 7 | 12 42 | 7 | 12 42 | 8 | 19 40 | 8 | 12 42 | 8 | 12 42 | 9 | 00 20 40 | 9 | 12 42 | 9 | 12 42 | 10 | 00 20 40 | 10 | 12 42 | 10 | 12 42 | 11 | 00 20 40 | 11 | 12 42 | 11 | 12 42 | 12 | 00 20 40 | 12 | 12 42 | 12 | 12 42 | 13 | 00 20 40 | 13 | 12 42 | 13 | 12 42 | 14 | 00 19 39 59 | 14 | 12 42 | 14 | 12 42 | 15 | 19 39 59 | 15 | 12 42 | 15 | 12 42 | 16 | 19 40 | 16 | 12 42 | 16 | 12 42 | 17 | 00 20 40 | 17 | 12 42 | 17 | 12 42 | 18 | 00 20 40 | 18 | 12 42 | 18 | 12 42 | 19 | 11 21z 41 | 19 | 12 42 | 19 | 12 42 | 20 | 12 42 | 20 | 12 42 | 20 | 12 42 | 21 | 12 42 | 21 | 12 42 | 21 | 12 42 | 22 | 12 42 | 22 | 12 42 | 22 | 12 42 | 23 | 07z 35z | 23 | 07z 35z | 23 | 07z 35z | z - zabiera do TORUŃSKA / ZAJEZDNIA TRAMWAJOWA *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |