| 83 WAŻNY OD / valid from 01.08.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route CZYŻKÓWKO > Filtrowa > Deszczowa > Nad Torem > Ludwikowo > Kamienna > Dworzec Wschód > Fordońska > Kaliskiego > Korfantego > Twardzickiego > Pelplińska > TATRZAŃSKIE | PRZYSTANEK / Stop : ARTYLERYJSKA / ZAŚWIAT KIERUNEK / Direction : TATRZAŃSKIEPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota Saturday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 12 37 | 5 | 12 37 | 5 | 16 | | | 6 | 05 33 58 | 6 | 05 33 58 | 6 | 16 | 6 | 16 | 7 | 23 48 | 7 | 23 48 | 7 | 16 55 | 7 | 16 | 8 | 13 43 | 8 | 13 43 | 8 | 31 | 8 | 16 | 9 | 22 57 | 9 | 22 57 | 9 | 07 52 | 9 | 07 52 | 10 | 32 | 10 | 32 | 10 | 28 | 10 | 28 | 11 | 07 42 | 11 | 07 42 | 11 | 04 40 | 11 | 04 40 | 12 | 17 52 | 12 | 17 52 | 12 | 16 52 | 12 | 16 52 | 13 | 27 | 13 | 27 | 13 | 28 | 13 | 28 | 14 | 05 25 50 | 14 | 05 45 | 14 | 04 40 | 14 | 04 40 | 15 | 15 40 | 15 | 15 45 | 15 | 16 52 | 15 | 16 52 | 16 | 05 30 55 | 16 | 15 45 | 16 | 28 | 16 | 28 | 17 | 18 56 | 17 | 13 43 | 17 | 04 40 | 17 | 04 40 | 18 | 31 | 18 | 13 43 | 18 | 18 54 | 18 | 18 54 | 19 | 09 42 | 19 | 10 42 | 19 | 35 | 19 | 35 | 20 | 21 54 | 20 | 21 54 | 20 | 14 48 | 20 | 14 48 | 21 | 34 | 21 | 34 | 21 | 26 | 21 | 26 | 22 | 14 | 22 | 14 | 22 | 14 | 22 | 14 | 23 | 07 | 23 | 07 | 23 | 06 | 23 | 06 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |