Linia 67
KIERUNEK
/ Direction :
SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA
KIERUNEK
/ Direction :
RYCERSKA
RYCERSKA
Dworzec G³ówny
Plac Piastowski
¦niadeckich / Sienkiewicza
¦niadeckich / Gdañska
Markwarta / 3 Maja
Rondo Ossoliñskich
Sk³odowskiej-Curie / Jurasza
Sk³odowskiej-Curie / Gajowa
Sk³odowskiej-Curie / Ba³tycka
Sk³odowskiej-Curie / £êczycka
SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA
SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA
Sk³odowskiej-Curie / Ba³tycka
Sk³odowskiej-Curie / Gajowa
Sk³odowskiej-Curie / Jurasza
Rondo Ossoliñskich
Plac Weyssenhoffa
Mickiewicza / Teatr Polski
Hetmañska / Kaszubska
Plac Piastowski
Dworzec G³ówny
RYCERSKA
<<Powrót do wyboru linii komunikacyjnej