| 52 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route DWORZEC LEŚNE > Leśne > Sułkowskiego > Ogińskiego > Paderewskiego > Rondo Jagiellonów > Kujawska > Zbożowy Rynek > Nowy Rynek > Plac Poznański > Szubińska > BŁONIE | PRZYSTANEK / Stop : PLAC POZNAŃSKI KIERUNEK / Direction : BŁONIEPow.szkolny School day | Sobota Saturday | Niedziela handlowa Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 00 17 28 44 | 5 | 01 16 35 | 5 | 55 | | | 6 | 05 26 45 | 6 | 10 36 | 6 | 10 36 | 6 | 10 36 | 7 | 06 26 45 | 7 | 00 26 48 | 7 | 00 26 48 | 7 | 06 37 | 8 | 06 25 46 | 8 | 16 42 | 8 | 16 42 | 8 | 07 42 | 9 | 05 26 45 | 9 | 06 31 56 | 9 | 06 31 56 | 9 | 08 39 | 10 | 06 25 46 | 10 | 21 46 | 10 | 21 46 | 10 | 09 39 | 11 | 05 26 45 | 11 | 11 36 | 11 | 11 36 | 11 | 09 39 | 12 | 06 25 46 | 12 | 01 26 51 | 12 | 01 26 51 | 12 | 09 39 | 13 | 05 26 46 | 13 | 16 41 | 13 | 16 41 | 13 | 09 39 | 14 | 07 26 47 | 14 | 06 31 56 | 14 | 06 31 56 | 14 | 09 39 | 15 | 06 27 46 | 15 | 21 46 | 15 | 21 46 | 15 | 09 39 | 16 | 07 26 47 | 16 | 11 36 56 | 16 | 11 36 56 | 16 | 09 39 | 17 | 06 26 45 | 17 | 26 51 | 17 | 26 51 | 17 | 09 39 | 18 | 06 24 57 | 18 | 06 35 | 18 | 06 35 | 18 | 09 39 | 19 | 07 36 | 19 | 06 37 | 19 | 06 37 | 19 | 09 38 | 20 | 06 36 | 20 | 06 37 | 20 | 06 37 | 20 | 08 37 | 21 | 06 36 | 21 | 06 37 | 21 | 06 37 | 21 | 07 37 | 22 | 06 36 56 | 22 | 06 37 56 | 22 | 06 37 56 | 22 | 07 37 56 | 23 | 33 | 23 | 33 | 23 | 33 | 23 | 33 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |