| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : HUTNICZA / NOWOTORUŃSKA KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 46 | 4 | 38 | | | 5 | 16 34 54 | 5 | 08 37 | 5 | 37 | 6 | 14 34 54 | 6 | 07 37 | 6 | 07 37 | 7 | 14 34 54 | 7 | 07 37 | 7 | 07 37 | 8 | 14 35 55 | 8 | 07 37 | 8 | 07 37 | 9 | 15 35 55 | 9 | 07 37 | 9 | 07 37 | 10 | 15 35 55 | 10 | 07 37 | 10 | 07 37 | 11 | 15 35 55 | 11 | 07 37 | 11 | 07 37 | 12 | 15 35 55 | 12 | 07 37 | 12 | 07 37 | 13 | 15 35 55 | 13 | 07 37 | 13 | 07 37 | 14 | 14 34 54 | 14 | 07 37 | 14 | 07 37 | 15 | 14 34 54 | 15 | 07 37 | 15 | 07 37 | 16 | 14 35 55 | 16 | 07 37 | 16 | 07 37 | 17 | 15 35 55 | 17 | 07 37 | 17 | 07 37 | 18 | 15 35 | 18 | 07 37 | 18 | 07 37 | 19 | 06 16z 36 | 19 | 07 37 | 19 | 07 37 | 20 | 07 37 | 20 | 07 37 | 20 | 07 37 | 21 | 07 37 | 21 | 07 37 | 21 | 07 37 | 22 | 07 37 | 22 | 07 37 | 22 | 07 37 | 23 | 02z 30z | 23 | 02z 30z | 23 | 02z 30z | z - zabiera do TORUŃSKA / ZAJEZDNIA TRAMWAJOWA *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |