Powrót

Aktualności komunikacyjne

Babia Wieś - wstrzymanie ruchu tramwajowego

Czytaj więcej...Czytaj więcej...W związku z przekazaną przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego informacją, że w wyniku kontroli budowy realizowanej przez inwestora zewnętrznego stwierdzono przemieszczanie się mas gruntu, do czasu pełnego wyjaśnienia sytuacji przez Nadzór Budowlany, wstrzymany zostaje ruch tramwajów wzdłuż ul. Toruńskiej oraz ul. Bernardyńskiej od r. Jagiellonów do r. Toruńskiego.

Pomiędzy r. Jagiellonów a r. Toruńskim kursuje autobusowa komunikacja zastępcza - linia "ZaT2".

Tramwaje linii nr 2 i 6 kursować będą ul. Jagiellońską w obu kierunkach.

Wzmocnienia na Misterium - 25.03.2018r.

Czytaj więcej...Czytaj więcej...W najbliższą niedzielę 25.03.2018 r. w bydgoskiej Dolinie Śmierci odbędzie się tradycyjnie Misterium Męki Pańskiej.

Dojazd do Doliny Śmierci zapewniają linie autobusowe nr 69, 83 i 89 (przystanki: Twardzickiego / Kleina lub Twardzickiego / Thommee).

W godzinach dojazdów i powrotów z wydarzenia wzmocniona zostanie obsługa linii 89, natomiast do obsługi linii nr 83 skierowane zostaną wyłącznie pojazdy przegubowe.

Zmiana czasu z zimowego na letni - 2018

Przypominamy, Czytaj więcej...Czytaj więcej...że w nocy z soboty 24 marca na niedzielę 25 marca 2018 r. przesuwamy wskazówki zegarków do przodu i będziemy spać o godzinę krócej. Wszystko związane jest ze zmianą czasu z zimowego na letni. W związku z tym, nieco inaczej będzie funkcjonować komunikacja nocna. Nie zostaną wykonane kursy linii nocnych w godz. 02:00 - 02:59, w tym odjazdy z placu Kościeleckich o godz. 02:15.
Autobusy linii nocnych po zmianie czasu (i przestawieniu zegarków) na swoich przystankach pojawią się zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy i wariantem realizowanej trasy, ale już według nowego czasu.

21.03.2018 - Las Gdański - wstrzymanie ruchu tramwajów

Czytaj więcej...Czytaj więcej...W związku z pracami torowymi na pętli Las Gdański w dniach 21-27.03.2018 r. linie tramwajowe nr 1, 2 i 10 zostaną skierowane na trasy czasowo zmienione:

 - linie nr 1 i 10 do pętli Bielawy,
 - linia nr 2 do pętli Rycerska.

Na trasie Mickiewicza/Teatr – Las Gdański zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza - linia autobusowa „ZaT1".

Bilety z linii tramwajowych nr 1 i 10 po przesiadce będą honorowane w autobusowej komunikacji zastępczej „ZaT1" i odwrotnie, natomiast bilety z linii tramwajowej nr 2 od przystanku r. Jagiellonów będą honorowane na każdej linii tramwajowej kursującej ulicą Gdańską (do pętli Bielawy) oraz na całej trasie autobusowej komunikacji zastępczej "Za T1" i odwrotnie.