Powrót

Aktualności komunikacyjne

06.01.2017 r. - zakończenie objazdu dla linii nr 69 i 89

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że od 06.01.2017 r. (piątek) od pierwszych kursów porannych linie autobusowe nr 69 i 89 wracają na swoje stałe trasy.

W związku z powyższym autobusy linii 69 i 89 nie będą się już zatrzymywały na przystanku Wojska Polskiego / Kładka.

Godziny odjazdów z pętli Błonie wracają do stanu sprzed objazdu.

Dodatkowe tramwaje i autobusy w Noc Sylwestrową

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że w związku z przewidywanym, wzmożonym ruchem pasażerskim w Noc Sylwestrową wprowadzone zostaną wzmocnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w porze nocnej.

Czytaj więcej...

Tramwaje kursują ul. Chodkiewicza

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że od soboty 17 grudnia 2016 r. ul. Chodkiewicza została otwarta dla ruchu. W związku z powyższym przywrócony został ruch tramwajów linii nr 4 i 6 do pętli Bielawy. Likwidacji uległa zastępcza linia autobusowa "Za T4".

Czytaj więcej...

Wycofanie tramwajów niskopodłogowych z ul. Nakielskiej (15.12.2016 r.)

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że z przyczyn technicznych tramwaje niskopodłogowe od dnia 15.12.2016 r. do odwołania zostaną wyłączone z obsługi ul. Nakielskiej (dotyczy to linii tramwajowej nr 3). Ostatnie wykolejenia tramwajów w ciągu ul. Nakielskiej na zwrotnicy na wysokości ul. Słonecznej - spowodowały pogorszenie stanu technicznego tej zwrotnicy w taki sposób, że niemożliwe jest przejeżdżanie przez nią tramwajów o zwiększonym nacisku na oś (tramwaje niskopodłogowe).

Jednocześnie podjęto działania mające na celu jak najszybszą wymianę tej zwrotnicy na nową. Szacujemy, że nastąpi to w pierwszym kwartale 2017 r. Ponadto informujemy, że tramwaje niskopodłogowe dodatkowo zostaną zadysponowane na linię nr 5 tak aby liczba tramwajów niskopodłogowych na odcinku Łoskoń-Garbary pozostała bez zmian.

Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.