Powrót

Linie Turystyczne

09.06. uruchamiamy linie turystyczne w sezonie 2018

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że od dnia 09.06.2018 r. (sobota) na okres wakacji w dni wolne ponownie uruchamiamy linie turystyczne o numerach: 0; 100 i 102.
Szczegóły:

  • linia nr 0 w relacji Bałtycka – Las Gdański,
  • linia nr 100 w relacji plac Kościeleckich – Myślęcinek,
  • linia nr 102 w relacji plac Kościeleckich – Exploseum.

Obsługę kursów, zapewni umundurowana obsługa konduktorska. Jednocześnie przypominamy, że na liniach turystycznych będa obowiązywały standardowe taryfy opłat ZDMiKP.

Bydgoski Tramwaj Wodny

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

 Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Bydgoskiego Tramwaju Wodnego w 2018 znajdują się na stronie:
http://www.visitbydgoszcz.pl/pl/odkryj/co-zrobic/93-tramwaj-wodny-w-bydgoszczy

Autobusem do Ostromecka

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z sezonowej linii autobusowej nr75 i wybrania się na piękną wycieczkę do Ostromecka.

Czytaj więcej...

"Ogórkowe" linie turystyczne 100 i 102

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Od sierpnia 2013 roku w Bydgoszczy można skorzystać z ciekawej atrakcji turystycznej dla całej rodziny jaką jest przejazd zabytkowym autobusem na dwóch malowniczych trasach.

Linia turystyczna nr 100 kursuje na trasie Stary Rynek – Myślęcinek, natomiast linia turystyczna nr 102 na trasie Stary Rynek – Exploseum. Przebieg tras skonstruowany został w taki sposób, aby umożliwić pasażerom szybkie i przyjemne dotarcie do najciekawszych miejsc w Bydgoszczy, takich jak Stare Miasto, Wyspa Młyńska, Myślęcinek, Muzeum Wodociągów, ulica Gdańska, Exploseum i wiele innych. Niewątpliwym atutem tych linii jest umiejscowienie początkowego przystanku w samym sercu miasta – na Starym Rynku, co pozwala podziwiać zabytkowe autobusy nie tylko korzystającym z nich pasażerom, ale także odwiedzającym Starówkę turystom i mieszkańcom.

Czytaj więcej...