Powrót

Aktualności komunikacyjne

Od 01 kwietnia wstrzymany ruch tramwajów na Wojska Polskiego i Nakielskiej


Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Planowane jest zamknięcie ul.Nakielskiej dla ruchu tramwajowego w okresie od 01.04. do 15.04.. W związku z tym, czasowemu zawieszeniu ulegną kursy linią tramwajową nr 3, natomiast linia numer 5 zostanie czasowo wzmocniona. Linia nr 1 skierowana zostanie do pętli Rycerska.

Wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza - linia „ZaT1".

Bilety z linii tramwajowych nr 1 i 5 po przesiadce będą honorowane w autobusowej komunikacji zastępczej „Za T1" i odwrotnie.

Planowane jest również zamknięcie ul.Wojska Polskiego (na odcinku Wyżyny - r. Kujawskie) dla ruchu tramwajowego. W związku z tym,  kursowanie linii tramwajowych nr 2 i 9, ulegnie skróceniu do pętli Wyżyny.

Bilety z linii tramwajowych nr 2 i 9 po przesiadce będą honorowane na liniach autobusowych nr 53, 61, 66, 86, 79 i odwrotnie.

Wstrzymanie ruchu będzie spowodowane pracami remontowymi torowiska na odcinku tymczasowych przejazdów dla aut przez torowisko, które były wykonane na czas budowy wiaduktu na ulicy Wojska Polskiego.
W tym samym czasie zostaną przeprowadzone prace remontowe na torowisku przy ulicy Nakielskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Słoneczną spowodowane koniecznością wymiany zwrotnicy.

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia spowodowane remontami.

Jednocześnie informujemy, że od 01.04.2017r. zostaną wprowadzone korekty czasów przejazdów na linii autobusowej nr 83.

Wszystkie rozkłady jazdy dostępne są tutaj.

Zabytkowy tabor wraca na trasy 29.04.

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Od kilku sezonów, zabytkowy tabor autobusowy w Bydgoszczy cieszy się niesłabnącą popularnością.

Czytaj więcej...

Zmiana czasu z zimowego na letni - 2017

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Przypominamy, że w nocy z soboty 25 marca na niedzielę 26 marca 2017 r. przesuwamy wskazówki zegarków do przodu i będziemy spać o godzinę krócej. Wszystko związane jest ze zmianą czasu z zimowego na letni. W związku z tym, nieco inaczej będzie funkcjonować komunikacja nocna. Nie zostaną wykonane kursy linii nocnych w godz. 02:00 - 02:59, w tym odjazdy z placu Kościeleckich o godz. 02:15.

Autobusy linii nocnych po zmianie czasu (i przestawieniu zegarków) na swoich przystankach pojawią się zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy i wariantem realizowanej trasy, ale już według nowego czasu.

 

Nieczynna kasa przy ul.Modrzewiowej 19 - awaria zasilania

Czytaj więcej...Czytaj więcej...


Uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą w dostawie prądu - w dniu 21.03.2017 r. kasa biletowa przy ul. Modrzewiowej 19 w godzinach: 10:00 - 13:00 będzie nieczynna.

Czytaj więcej...