Powrót

Aktualności komunikacyjne

06.01.2017 r. - zakończenie objazdu dla linii nr 69 i 89

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że od 06.01.2017 r. (piątek) od pierwszych kursów porannych linie autobusowe nr 69 i 89 wracają na swoje stałe trasy.

W związku z powyższym autobusy linii 69 i 89 nie będą się już zatrzymywały na przystanku Wojska Polskiego / Kładka.

Godziny odjazdów z pętli Błonie wracają do stanu sprzed objazdu.

Dodatkowe tramwaje i autobusy w Noc Sylwestrową

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że w związku z przewidywanym, wzmożonym ruchem pasażerskim w Noc Sylwestrową wprowadzone zostaną wzmocnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w porze nocnej.

Czytaj więcej...

Komunikacja miejska w okresie świąteczno - noworocznym

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy przede wszystkim w domach w gronie najbliższych. Tego dnia ulice są znacznie bardziej opustoszałe niż zwykle, dlatego też wprowadzamy nieznaczne ograniczenia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Z kolei w Noc Sylwestrową, kiedy ruch pasażerski jest dość intensywny, zaplanowaliśmy dodatkowe kursy nocnych tramwajów i autobusów.

Czytaj więcej...

Tramwaje kursują ul. Chodkiewicza

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że od soboty 17 grudnia 2016 r. ul. Chodkiewicza została otwarta dla ruchu. W związku z powyższym przywrócony został ruch tramwajów linii nr 4 i 6 do pętli Bielawy. Likwidacji uległa zastępcza linia autobusowa "Za T4".

Czytaj więcej...