Powrót

Aktualności drogowe

Zmiany na ul. Jana Pawła II od 22.11

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Informujemy, że 22.11.2017 r. rozpoczną się prace na ul. Jana Pawła II związane z montażem konstrukcji stalowej wiaduktu. W związku z tym na ul. Jana Pawła II wprowadzona zostanie zmiana Tymczasowej Organizacji Ruchu.
Na skrzyżowaniu ul. Glinki – Jana Pawła II zbudowane zostanie tymczasowe rondo o śr. wew. 16 m, szerokość pasa ruchu na obwiedni 7 m. Wlot ul. Jana Pawła II od strony lotniska zawężony zostanie do jednego pasa ruchu o szerokości 4,5 m. Na ul. Karpackiej wygrodzony zostanie pasu ruchu do skrętu w lewo. Skręt w prawo odbywać się będzie po istniejącej jezdni.
Na ul. Gliniki, na odcinku objętym robotami, obowiązuje obecnie ograniczenie prędkości do 30km/h. Skręt w prawo z ul. Glinki w ul. Jana Pawła II odbywać się będzie poza obwiednią ronda.

Czytaj więcej...

Rozbudowa monitoringu na dworcu

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
We wrześniu pisaliśmy o planach związanych z zainstalowaniem dodatkowych 15 kamer na dworcu kolejowym Bydgoszcz Leśna – właśnie rozpoczęły się prace.

Czytaj więcej...

Trwa przebudowa

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Prowadzimy prace w ramach programu: „Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulic: Nowodworska- Ugory-Leszczyńskiego-Orla-Na wzgórze Dąbrowskiego-Podgórna".

Czytaj więcej...

Czasowa organizacja ruchu na czas trwania obchodów 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz biegu pn. „Bydgoski Bieg Niepodległości”

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że podczas trwania obchodów 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz biegu pn.: „Bydgoski Bieg Niepodległości” - zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na Placu Wolności, ul. Gimnazjalnej, ul. Piotra Skargi, ul. Konarskiego, ul. Gdańskiej, ul. Kamiennej, ul. Sułkowskiego, ul. Chodkiewicza, ul. 20 stycznia 1920 r., ul. Paderewskiego, ul. Staszica, ul. Kołłątaja i ul. Libelta.

Czytaj więcej...