Powrót

Aktualności

Zamknięcie ul. Przejście od 25.06

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
UWAGA: W związku z realizacją rozbudowy ul. Grunwaldzkiej - wykonawca poinformował nas o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Dla ruchu zostanie zamknięta ul. Przejście, przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką.
Zamknięcie nastąpi z dniem 26.06.2018r.

Od 13.06. wyłączenie mostu na Mińskiej

Przypominamy, że od 13. czerwca dla ruchu aut zostanie wyłączony most na ulicy Mińskiej. Przeprawa w czasie trwania całego remontu będzie jedynie dostępna dla ruchu pieszych oraz rowerzystów. W związku z zamknięciem mostu dla samochodów zostaną wprowadzone objazdy.
Ruch samochodowy z ul. Mińskiej w kierunku ul. Bronikowskiego będzie poprowadzony objazdem przez ul. Flisacką, ul. Grunwaldzką do ul. Bronikowskiego.
Natomiast z ul. Bronikowskiego w kierunku ul. Mińskiej będzie poprowadzony objazdem przez ul. Bronikowskiego, ul. Grunwaldzką z nawracaniem na rondzie gen. Stanisława Maczka i ul. Flisacką.
Schematy obrazujące trasę objazdu zostaną umieszczone na ul. Mińskiej przed skrzyżowaniem z ul. Flisacką. Na ul. Bronikowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Mińską. Na ul. Grunwaldzkiej w stronę ronda gen. Maczka przed ul. Flisacką oraz na ul. Pileckiego i Nad Torem w stronę ronda gen. Maczka.
Zakończenie prac zostało zaplanowano na listopad 2018r.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Glinki i Magnuszewskiej od 09.05.

Informujemy, że w dniu 09.05.2018r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Magnuszewskiej i ul. Glinki.
Od skrzyżowania ulicy Glinki z ulicą Magnuszewską do ulicy Zelwerowicza zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Ruch z ul. Magnuszewskiej w kierunku ulicy Glinki zostanie przełożony na zachodnią jezdnię ul. Magnuszewskiej. Zjazd z ul. Glinki w ul. Magnuszewską odbywać się będzie połówkowo po istniejącej nawierzchni jezdni ulicy Magnuszewskiej.
Jednocześnie informujemy, że nadal będzie zamknięty ruch na ulicy Glinki od ulicy Cmentarnej do skrzyżowania ulicy Glinki z ulicą Boya Żeleńskiego. Ruch na ulicy Glinki od strony al. Jana Pawła II możliwy będzie w kierunku ulicy Cmentarnej. Z ulicy Wiosny Ludów możliwy będzie ruch pojazdów w kierunku ulicy Boya Żeleńskiego w prawo. Na ulicy Glinki na odcinku od ulicy Magnuszewskiej do ulicy Komuny Paryskiej otwarty zostanie ruch dla wszystkich pojazdów.
Wjazd na rondo na skrzyżowaniu ulic Magnuszewska, Glinki i Rozłogi możliwy będzie od ulicy Magnuszewskiej, od ulicy Rozłogi i od ulicy Glinki.

Zamknięcie ul. Czaplej od 12.04

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
UWAGA w związku z realizacją rozbudowy ul. Grunwaldzkiej - wykonawca poinformował nas o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Dla ruchu zostanie zamknięta ul. Czapla, przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką (dojazd do ulicy możliwy przez ul. Wróblową).
Zamknięcie nastąpi z dniem 12.04.2018r.