Powrót

Aktualności

Zmiany od 25.05. na ul. Wojska Polskiego i Ujejskiego

Szczegółowy opis zmian oraz mapka ze zmienioną organizacją ruchu znajduje się pod adresem: http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.php/pl/aktualnosci-2/aktualnosci-drogi/4089-od-25-05-zmiany-pomiedzy-ulica-wojska-polskiego-i-ulica-ujejskiego

Dojazd do Centrum Onkologii

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

W związku z trwającymi pracami na ul. Matki Teresy z Kalkuty dojazd do Centrum Onkologii możliwy jest ul. Romanowską od strony ul. Akademickiej zgodnie z załączonym schematem.
Utrudnienia potrwają do końca maja br.

Budowa ul. Człuchowskiej od 16.05

Informujemy, w dniu 16.05.2017r. rozpocznie się budowa ul. Człuchowskiej, na odcinku od ul. Białostockiej do ul. Augustowskiej.
Ulica na czas budowy zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.

Planowany termin zakończenia prac: 31.07.2017r.

Odcinek ul. Glinki zamknięty dla ruchu od 23.05

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Informujemy, że w związku z budową przedłużenia Trasy Uniwersyteckiej od 23.05.2017r. ulica Glinki, na odcinku od ul. Boya-Żeleńskiego do ul. Magnuszewskiej, zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.
W związku z wyżej wymienionymi pracami na ul. Magnuszewskiej, przed obszarem robót zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy na jezdni wschodniej. Na skrzyżowaniu ulic Magnuszewska - Glinki - Rozłogi zamknięty zostanie wlot ul. Rozłogi oraz wlot ul. Glinki od strony ul. Jana Pawła II - możliwa będzie wyłącznie relacja Magnuszewska - Glinki w stronę Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i Glinki - Magnuszewska. Dojazd do ul. Rozłogi możliwy będzie poprzez ul. Cmentarną. Na ul. Jana Pawła zostaną ustawione tablice wskazujące dojazd do ul. Glinki poprzez ul. Wojska Polskiego i ul Szpitalną lub ul. Magnuszewską.

Planowany termin zakończenia tego etapu prac: 30-09-2017r.