Powrót

Aktualności

Dojazd do ul. Glinki 30-54 od 14.02.

Informujemy, że od 14.02.2018r. na ul. Glinki zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu umożliwiająca dojazd do posesji ul. Glinki 30-54 z ul. Magnuszewskiej. Tymczasowa organizacja ruchu będzie funkcjonowała do czasu udostępnienia ul. Glinki do ruchu.

Kolizja z gazociągiem na ul. Morskiej 2

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że w trakcie prac przy realizacji inwestycji pod nazwą: „Budowa drogi dojazdowej, modernizacja chodnika oraz budowa nowych miejsc postojowych przy ulicy Morskiej 2" doszło do wystąpienia kolizji z gazociągiem przecinającym budowaną drogę. W związku z tym, prace przy budowie na feralnym odcinku musiały zostać wstrzymane do chwili przeprojektowania i przebudowania gazociągu. Jesteśmy w stałym kontakcie ze Spółką Gazową w celu jak najszybszej przebudowy gazociągu i dokończenia prac drogowych.
Za utrudnienia spowodowane kolizją bardzo przepraszamy.

Zmiany od 25.05. na ul. Wojska Polskiego i Ujejskiego

Szczegółowy opis zmian oraz mapka ze zmienioną organizacją ruchu znajduje się pod adresem: http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.php/pl/aktualnosci-2/aktualnosci-drogi/4089-od-25-05-zmiany-pomiedzy-ulica-wojska-polskiego-i-ulica-ujejskiego